bugün

sw versiyonu türkiye'de olmayan alman modeli.
Gerçekten çok güzel bir araba inşallah benim de olacak yakın zamanda.
4 kasası efsanedir. Olsada binsek.
310 ps olan r versiyonu gayet hoş olan vw modelidir.

yol tutuş limitleri oldukça yüksektir fakat arada kafadan kayma yaşabiliyorsunuz. tabi bu durum sürekli değil agresif ve limitlere ulaşmaya çalışırken oluyor.
Dünya tarihinin en çok satan 2. Tomofili, 1. Yine bir wolswagen ( kaplumbağa ).
2001 model mk4 otomatik olanına sahip olduğum araba. konfor muazzam, masraf muazzam. bir daha volsvogene bulaşanı öpsünler.

alıcılar favlasın.
giderek ismini zayıflatan marka, son yıllarda irtifa kaybettiği kesin.
ilerleyen buzdolap.
Sahibi olduğum araba. Daha bir sene oldu kullanalı.
eskiden bu yana hoş bir araba modeli.
eskimeyen model harika bir araba. aynen.
bunu alacağınıza biraz eski tiguan alın da suv'a binmiş olun.
2017'de Avusturya, Belçika, Almanya, Lüksemburg ve Norveç'te yılın en çok satan arabası olmuştur. Tebrik ediyoruz.
görsel
Krediyle alınmış bekar memur arabası. Nam-ı diğer hormonlu polo. Sahibinden.com’da başlıkta Alman tankı olarak aratınız.
donanım anlamında binilecek gibi olanı 137 bin tl'den başlayan araç. onun dışında kalitesi, sürüş konforu gibi özellikler çok tatminkar fakat oldum olası hep bir ruhsuzluk bulmuşumdur bu araçta. sanki herkese yaranmak isteyen insan samimiyetsizliği gibi.
almanya'da halk arabasının(vw) en erişilebilir ve vasat modeli iken türkiye'de gerek vergi sistemi gerek tüketici talebi dolayısıyla fahiş fiyatlara satıldığı için hiç hoşlanmadığım araba modeli.

araba fiyatlarının almanya veya abd gibi bizden 5 kat daha zengin ülkelerden daha pahalı olduğu bir ülkede yaşıyoruz maalesef.
Şu an 1.2 benzinli dsg şanzımanlı modeli 2014 model için 85 bin civarında.
Mark 3 golf'ler bana göre içlerinde en iyisiydi. ister kabul edin ister etmeyin eski arabaların bana göre bir ruhu var. Sahibiyle arasında garip bir bağ oluşturuyorlar.
ömründe ford focus direksiyonuna geçmemiş kişiler tarafından dünyanın en iyi arabası zannedilen volkswagen modeli.
kapısı tok kapanıyor len mq.
Alman mq.
şişirilmiş araba. 137 bin ne lan? Benim param var ama o kadar çok değil arabası.
Şişirilmiş araba falan değildir, renault, fiat ve benzeri arabalarının fiyatları ortadayken gayet normal fiyatlardır.
Geçen 400 bine satılan x bir aracın genel donanımını görünce 90-100 bine satılan golf 7 highline paketler badeve’nin badevesi dir.
Son on yılda iki kez yılın arabası ödülüne layık görülmüş.
Jaguar F‐PACE (2017)
Mazda MX‐5 (2016)
Mercedes‐Benz C‐Class (2015)
Audi A3 (2014)
Volkswagen Golf (2013)
Volkswagen Up! (2012)
Nissan Leaf (2011)
Volkswagen Polo (2010)
Volkswagen Golf (2009)
Mazda2/Mazda Demio (2008)
Lexus LS460 (2007)
BMW 3‐Series (2006)
Audi A6 (2005)
Araba falan değildir. Tenekedir teneke. Evet.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar