bugün

on numara bir gol yiyen kaleci. hayır lan adam kötü vursa neyse de, 100 kere vursa 1 tanesi ancak böyle tutardı, o da volkan'ı buldu. eyvallah mert oynamalı bence de, adam kütür kütür oynuyor. volkan'ın oynaması bence de hatalı. ama şu golde ne yapsın lan?
iyice balatayı Sıyıran kaleci. Iki kişinin arasına daldı az evvel.
inanılır gibi degil. Haftaya yine kalede olması sürpriz olur. Kazanıyoruz diye kimse ses çıkarmıyor. Ama ilk kaybettiğimiz maçta ersun yanal bu konuda çok ağır eleştiri alacak. Aha buraya yazıyorum.
adamın eş anlamlısıdır.
ne kadar iyi kaleci olursa olsun tam bir karaktersizlik abidesidir. herkes ile kavga etmeler ona buna sataşmalar falan.. işini yapsana olum. kaleci misin rus mafyası mı belli değil amk.
risk almayı seven bir çılgın.
Bi bitmedin amk denilesi şişko kaleci. Mert varken neden hala volkan ilk 11?
25 ekim 2013 fenerbahçe gaziantepspor maçı'nda bize küçük sürprizler yapan kalecimizdir.
la noldu biri anlatsın dedirten kalecidir.

cidden naptı acayip merak ettim.

edit: hoh be biri dedi sonunda.

edit2: ceza sahasındaki iki rakip futbolcunun arasından topu sürerek çıkarmış, sonra daha da sürüp pas vermiş.
üçgen tuşu basılı kalmıştır bu gece.
yaptığı ileri çıkış ve adam geçmesiyle attack özelliği 16'dan 29'a, driblingi 18'den 37'ye volkanability'si ise 82'den 99' a çıkmıştır.
Dün akşam yaptığı hareket o kadarda saçma olmayan oyuncu eğer ilgili videoyu 16. saniyeden sonra izlerseniz volkana o pası verenin hatanın %90 ına sahip olduğunu görürsünüz.

http://www.ligtv.com.tr/h...r/volkan-kaleyi-terk-etti
artık saçmalayan, gol yedirmek için çok uğraşan kaleci.
türk futbolunun daha uzun yıllar bir arpa boyu yol gitmeyeceğini düşünmeme sebebiyet veren kaleci, fererbahçe kaptanı (bkz: bir diğeri emre belözoğlu). şimdiden fenerbahçe nin sembol isimlerinden biri olmuş futbolcu! fenerbahçe taraftarı tarafından fenerbahçe, fenerbahçelilik denince akla gelen ilk isimlerden biri.

bu adamın kişiliğini, hayata özellikle futbola bakış açısını, insani ilişkilerini gözümün önünden geçiriyorum sonra futbolun, futbolumuzun gelişimine dair umutlarımı sorguluyorum ister istemez. mümkün mü? mümkün mü arkadaş diyorum.bu adam , bu zihniyet neyin gelişimine katkıda bulunurki diye umutsuzluğa kapılıyorum. kokuşmuş düzenimizde futbol olarak bir arpa boyu yol almadan taraftarına şampiyonluk kupası veren takımının bir futbolcusu olmaktan ve rakip takıma taraftara gıcık vermekten başka ne yapar futbol adına diyorum. sürekli ırkçılığın,nefretin, kutuplaşmanın filizlenmesinde büyük rol oynayan bu mafya özentisi adam medyada ve taraftarlar arasında bu kadar sembol olarak görülürken, yaptığı iğrenç ötesi davranışlar taraftarlar arasında sırf taraftarlık duygusu yüzünden görmezden gelinirse; medyada ise gazeteci ve televizyoncu arkadaşların sırf evinde alınma ve işten atılma korkusu yüzünden görmezden gelinirse; üzerinde durmadan küçük bir eleştiriyle geçiştirilirse ve marka olarak görülmeye devam edilirse bu futbol nasıl gelişsin a dostlar?
boş adam.
efendilikten nasibini alamamış saçmasapan bomboş bir insan. kişiliğini kaybetmiştir. maçta bir kavga olsa hemen damlar oraya ve sebebinin ne olduğu önemli değildir. sözlük formatını aşmadan bukadar tanıtabildim kendilerini.
derbide penaltı kurtarmasına rağmen sözlükte gündem olamamıştır. burak'ın önünden ayağıyla aldığı top da pek şıktı.
kadıköy kale kumandanı olur kendisi. fransızları şehre sokmadı.
bir fenerbahçe taraftarı olarak Bu adamı pek sevmem, bence çok iyi kalecidir ama çirkeftir.

ancak doğru konuşmasını da biliyor.

http://www.youtube.com/watch?v=ynn_UqhrScU
görsel
bugünkü beşiktaş maçı bittikten sonra gitmiş hakemlere atar yapıyor millet ayırıyor. hayır abi maç bitmiş hala ne bu ? bi de adam gibi konuşmuyorsun. kimse kusura bakmasın bu konuda volkan tam bir mal. keleye gelen 3 top da gol oldu. son 10 dk da volkan bi top çıkarttı 1 topu caner cıkarttı diğerine de 90+5 de oğuzhan vuramadı. gelen hepsini aldın içeri hala ne bu itiraz. ulan bu volkan yemin ederim topçu değil adam bile olamaz. ayıptır be al emre yi de defol git bu futboldan ! meireles de ülke parasını haybeye yiyor onu da alın yanınıza !
bugün altıpasın içine bi kova koyulsaydı yine top tak tuk çarpar dönerdi. o derece.
yerden bırakılan her topu içeri alan kaleci.
fenerbahçe'de sayılı olan günlerini ben şöyle fenerbahçeliyim gerekirse dövüşürüm, gerekirse hapse girerim diyerek uzatmaya çalışan vasat kaleci.

ben fenerli olsam siktir lan fenerliysen bana ne ya adam gibi oyna ya da çek git derdim. ama adam tribünlere oynamayı çok iyi biliyor.
yerine daha iyi bir kaleci şart olmuştur. artık yedek kulübesinden takımın hakkını savunsun .
Almeida nın ikinci golüyle şaşkına dönmüştür.