Toplum baskısına yenik düşen tipler.

Nikah yaptım diyorum herkesin sorduğu soru ee düğün yok beraber mi yaşayacaksınız.

Gerizekalılar evlenmişim zaten istediğiniz olmuş duyurmuşum daha ne.
Virüs salgınının pandemiye evrilmesinin sebebi zaten durumu kabul edenler, alanı satanı razı olan tipler. Sizin sikik düğününüzde virüs kapan birinin virüsü yaymaya, beni hasta etmeye, benim bir sevdiğimi elimden almaya ne hakkı var.

Ama keşke düşündüğünüz gibi bir virüs icat edilse.. Sadece alanı satanı, razı olanı silkip atsa, suçu olmayanlara bulaşmasa.
Sikimde değil kardeşim dahi olsa gitmem bu çomarlığa dahil olamam.
Bunlara halk arasında orospu çocuğu diyoruz..

Gerizekali saçma sapan ritüelleri yerine getirmek için salakca uğraşıp duruyorlar..
daha önce ameliyathane ortamında düğün yapan tiplerdi bu sefer niye böyle bir şey yapmışlar anlaşılamamıştır.
yetmezmiş gibi "ulan biz toplu organizasyon yapıyoruz ama bu virüsü yeteri kadar yayamayabiliriz o yüzden salonda birbirimizi öpüyoruz kisvesi altında güzelce yalayalım üstüne yanak yanağa halay falan çekelim ki virüs iyice bulaşsın hepimize" mottosunu benimsemişlerdir.

hadi gelinle damadı anlarsın bir yere kadar. evleniyorlar falan yuva kuruyorlar. hadi onların ailelerini de anlarsın anaları babaları kardeşleri falan. da kalan yüzlerce kişiye ne oluyor ? onlar neden bu kadar şen şakraklar ve pandemi varken sarmaş dolaş olup kutlama yapıyorlar..
cinsellik ölüm korkusunu yenmiştir başka bir açıklaması yok.
Evlenebilirler ama bu düğün ısrarını asla anlamıyorum.
andavallıktır başka bir şey değil. bunlar genelde maskesiz de olurlar yazıklar olsun.
virüs varken ya da yokken düğün yapan lümpendir.
Düğüne virüs nedenli gelemeyeceğini söyleyen akrabaya küsen tiplerdir.
(Kuzenim de bana bu nedenle küstü.)
virüs varken düğünleri serbest yapan tipler kadar mal değillerdir.
akıbetini merak ettiğim tiplerdir.
yani ilahi adalet işliyor ve tahtalı köyü boyluyorlar mı yoksa hayatlarına vur patlasın çal oynasın devam mı ediyorlar?
independence day filminde jeff goldblum'ın çöpleri etrafa saçtığı bir sahne vardı. "bütün hayatım boyunca duyarlı vatandaş oldum, doğayı korumak için götümü yırttım. hepsi uzaylılar gelip mahvetsin diye miydi?" diye isyan ediyordu.
duyarlı vatandaşların çıkıp isyan etmemek için bu dangozların cezalarını bulduğunu bilmeye ihtiyacı var.
Kendilerini düşünmedikleri gibi bizi de düşünmüyorlar.
Düğünü oldum olası hiç sevmemiştim, pandemi bahane oldu mis gibi nikah kıydık aile arasında ufak yemek miss. Tabi takı hiç gelmedi o yara içimde.