bugün

etrüsk mitolojisinde intikam tanrısı.
faşizan yazar. muhtemelen eskilerden biri.
kendisiyle müsait bir zamanda konuşmak istediğim 9.nesil süper yazar. kalemi keskin olsun!
(bkz: #15906340)

götüyle yazı yazabildiğini iddia eden yazar. kalemi nereye koyuyorsun?
götüyle düşünenlere götüyle cevap veren yazar.
hem nesildaş, hem fikirdaş, hem de yoldaş olan yazar.

tanrı türk'ü korusun.
komşularını 200 mesafeden kürt mü değil mi diye tanıyan yazar.

benim bildiğim kadarıyla köpeklerin koku alma duyusu iyidir, muhtemelen öyle tanıyordur ne olduklarını. ha, çerkesleri de daha tanımamış, bilsin ki mizah malzemesi yapılacak bir toplum değiliz, kolay lokma hiç değiliz, adamın boğazında kalırız.
sözlük yazarlarını mizah için okuyan yazar.
veive bir yaninda bir keci bulunan bir genc adam.
(#16129389) entrysi ile hesap soran yazardır.* * *
çok hoş gelmiş 9. nesil yazar.
(bkz: kafatası ırkçılığı).
(bkz: #16176989) muhtemelen kan kokan yazardır.
ırkçı olmayan yazar.
kürtleri sevmiyorum ama türkler dışında kimseyi sevmiyor da değilim. güney amerikalıları seviyorum mesela. porto rikolular olsun, jamaikalılar olsun, panamalılar olsun onları seviyorum yani. sempatik zararsız insanlar sonuçta.
tanrı onu korusun dediğim yazardır.
yazık yazardır.

böyle gidip sağda solda yarım yamalak duyduklarıyla "aha ben bilgi sahibi oldum, beynim bilgiyle doldu, süper bilgiliyim" diye gaza gelip galatasaray'a kendi çapında bok atan yazar.
(#16470907) gülümsetmiş yazardır.
(#16501925) göndermiş yazardır, iadeli hem de!*
Mübarek bir yazar kardeşimiz. Pilavlı sohbetlerin gözüyaşlı müdavimi. Tam bir şakird ve Maklube delisi.
intikam tanrısıdır. Genellikle elinde oklar ve yanında bir keçi ile resmedilmiştir.
(bkz: Etrüsk mitolojisi)
sevimli bir müslüman, naif bir islam bilgini.

geçende teravih de görmüşler bizim yukarıki mahallede. (bkz: #16534557) namazı anlamış, anlamış da biraz yanlış anlamış. e hafız iftarda yersen nohutu, kuru fasülyeyi sonra teravihte tıpa takıp gezmek zorunda kalırsın. şakirt canını senin.
kara listemdesin dostum bil istedim, her şeye hazırlık ol ve bunu ciddiye al.
tanımam etmem. ama sataşıyor. hayırlısı diyelim sonuçta herkesin fikirlerine saygım var ama sadece darbecilere yok.

edit: yukarıdaki entryde veive nickli yazarın darbeci olduğunu ima eder gibi olmuşum. kesinlikle öyle bir niyetim yok. dediğim gibi kendisini tanımam, kendisinden özür dilerim.
(#16611825) güldürmüştür.
(#16693581)haklıdır,gönlümde taht kurmuştur