bugün

bazı futbolcular vardır ölüsü topçudur. falcao da bunlardan biri.
vedat muriqi gibi hayatında bugüne kadar futboldan toplam o kadar kazanmamış birine senelik 2 milyon euro garanti ücret taahhüt edenlerin bedavaya bile oynar demesi yarmıştır.
ikisi de bi allahyar etmez.
vedat muriqi'nin süper lig'de 80 maçta 22 golü vardır.
rizespor'dan önce ise 46 maçta 5.

46 maçta 5.

gençlerbirliği kariyerinde tüm maçlarda 55 maçta 10 golü var
55 maçta 10.

rizespor'da ki ilk 17 maçta yalnızca 2 golü var.
17 maçta 2.

falcao.... neyse.
ağbi yapmayın yaaa şakası bile komik değil..
Emre bol tarafından vedat muriç'in daha fazla gol atacağı iddia edilmiştir.
Falcao sezonun 8 ayını sakat geçirirse neden olmasın.
(bkz: tayfun güneyer vs zeki demirkubuz)
Yaşları göz önüne alındığında muriqi daha verimlidir. Falcao dediğiniz fosil, bu saatten sonra kime ne yarar sağlayabilir? Ligde 10 golü bile geçemeyecez.

Muriqi > tüm gs kadrosu. Net.
Sezon sonunda, rakamlar-istatistikler ile yapılması gereken karşılaştırma.

Hoş sonuç belli.

Not:çiğ et.
görsel
ersin korkut vs. brad pitt gibi bir şey bu başlık.
kosova et lokantası ile michelin yıldızlı dünyaca ünlü bir restoranı karşılaştırmak gibi bir şeydir.
Bu galatasaray neden sürekli fenerbahçe gibi olmak istiyor anlamıyorum ulan biz zaten kötüydük van persie geldiğinde aynı bu lafları ettik pişman olduk rolleri mi değişiyoruz anlamıyorum.
o kadar zavallılarki kendi transferleri fos çıktığı için yıldız transferlerin hepsi öyle olacak diye ümitlenmeye çalışıyorlar.
muriç'i övmek için 1933 milli küme'ye kadar gitti herifler.

evet falcao o derece büyük topçu ahahahaha.
Vedatın tokatlayacağı versustur. Lig sonu gol krallığı tablosunda zaten siz de göreceksiniz.
Gol krallığından bi sik olsa jagne olurdu onu geçiniz.

Muriqi falcao ya gider formasını imzalatır saygılarını sunar gelir anca o kadar.
objektif olmak gerekirse vedat muriqi derim.
falcao'yu çok iyi besleyecek iyi orta açacak bek ve kanat gerek. tabiki de iyi olacaktır ama galatasaray'ın kanatları bindirmeye dayalı. teknik ortalar açabilecek birisi yok.

sabri'yi göndermeselerdi keşke.
Vefat murigi şampiyonalar liginde 0 ( sıfır ) gol atmıştır. Falcao 10.

Drogba 44
Eto 30
Mario gomez 26 gol atmıştır.
inanın başlığa girip bakmayacaktım bile de, ne yazmışlar bi bakayım dedim *

lan akıl fikir olan insan falcao gibi bi dünya yıldızıyla daha dün rize de giresun da bugün şikecilerde 2 maça çıkan adamı kıyaslar mı ?

üstte kurduğum cümle ne kadar enteresan değil mi ? *

evet şikeciler, tinerciler vs kıyaslar * şaşırmamak lazım..

aq adamlar drogba gibi bi starla, yıldızla weboyu kıyasladılar * bunları çok ciddiye almamak lazım *

hatta yanlış hatırlamıyorsam sergen yalçın '' drogba'yla weboyu karşılaştıranların akıl sağlığından şüphe ederim, webo drogba'yı yolda görse imza ister abi '' demişti.. *

sırf eğlence olsun diye giriyorum bu entryi *

sizde bakın gülün geçin * biz rakip diye bu mallarla uğraşıyoruz *

ne diyelim allah akıl fikir versin *
görsel
görsel
muriqi altın çağğında. napoli lazio filan istiyo.

falcao yaşlandı.. emekliliğinin tadını çıkarmak para yapmak için gs ye geldi sizde seviniyonuz.
35'lik de olsa kral, kraldır. lakin falcao bir kral mıdır, işte o tartışılır ama vedat'tan bin kat iyidir.