bugün

evet,tartışılabilecek konulardan bir tanesi daha,malum artık türkiyede tamamen arabistanın bir üst kademesine dönüşmüş durumda,dolmuşa bindiğimizde birbirine göz tecavüzü yapan insana benzeyen yaratıklar,arap emperyalizmine kendine kaptırmış ve hayallerde yaşayan bencil bir topluluk,benzinin 5 tl olması araba paran olmasına rağmen araba alamamak ya da 10 000 dolara amerikada 2006 model ford mustang almak varken burada 1996 model hyundai accente binmek vs tüm bu nedenler ve fazlası yabancı bir ülkeye gitmek için çok büyük geçerli nedenlerdir,

gel görelimki türk erkeğiyle evlenen kadın tamamen sex hayatına yönelik evlenecektir sizle,ayrıca asla vize olayı aklından geçmez (4 yıl sonra beni bırakıp gitcek gibi),ikinci bir kötü taraf ise burada nasıl ki anneniz ve babanızın kölesiyseniz,oradada bir azgın kadının kölesi olacaksınız ki genelde sizinle evlenen kişi 7-10 yaş sizden büyük olur...

tüm bunlar birleşince ortaya %50 gitmek ya da kalmak durumu ortaya çıkmaktadır,

tüm batı ülkelerine baktığımda almanyada dahil hiç bir ülke artık ülkesinde türk işçi istememektedir,özellikle mühendislik alanlarında tamamen kendi ülkesinin insanlarını kabul etmektedir...

yani tanrının size şöyle demesi lazım yurtdışına çıkıp orada çalışabilmeniz için "koş ya kulum koş" çünkü artık ülke anayasalarını incelediğimde yürüyerek girilmiyor o ülkelere...

şunuda belirtmek isterimki bu ülkede o araplara kendini satan ve türklüğün ne oldugunu bilmeyen cahil kesimi kutlarım,yurtdışında bizleri çok iyi temsil ediyorlar,600 e yakın yabancıyla olan sohbetlerimde,türk erkeklerinin haremi oldugunu,türkiyenin çöl ve barbar pis islamcılardan oluştuğunu söylediler...

canada,norveç(favorim),ingiltere,isveç,amerika vs ülkeler asla ve asla türklere tahammülleri yok çünkü gayet kaba ve saygısız olarak nitelendiriyorlar bizi,ayrıca vize alma bölümüne bakarsanız irandan ne şartlar istiyorlarsa türkiyedende aynı şartları istemektedirler...

son olarak söyleyeceğim gördüğüm kadarıyla yurtdışına evlenip gidersek gerçekten boku yemiş olcaz,türkiyede kalmış olsakda isyandan boku yicez ve depresyonlardan kavgadan gürültüden ekonomiden dolayı...

çaremiz yok arkadaşlar bir cehennemde dogduk ve benim bildiğim kadarıyla tanrının 2 cehennemi yok sadece 1 tane...
Şuan baya mantıklı geliyor. Başçoban ve koyunları bıktırdı.
Isviçrede çocuk başına devlet para yardımında bulunuyo bilginize.
Gay evliliğine izin veren ülkelere bile sarkılabilir. Her gün televizyonlarda Reco Tayyo Kurdo'nun balon gibi şişmiş yüzünü görmektense şöyle karizmatik kaslı sarışın bir hollandalı bile tercih edilir.
Gayet mantikli bir oneridir. tamam ben istiyorum yabanci biriyle evlenmek, ama bakalim onlar bi turku kabul edicek mi? Ben olsam kabul etmezdim abi. Turklerin geneli gerizekali cunku. Sansiniz varsa daha dogrusu beyninizi kullanirsaniz yabancilarla iletisime gecin derim. Arkadas olun en azindan. Bize onlardan fayda var turklerden degil.
hem güzel kız hemde daha güzel bir yerde hayat olanağını sunar.
Taraflar birbirini kandirmayip anlasma dahilinde yapiliyorsa gayet mantikli harekettir.
Ab vatandaşı olduğumdan mütevellit başvurmayacağım evliliktir.
Ukrayna, rus vb. Kızlarla seve seve yapılacak aktivitedir.

Olur da türk vatandaşlığı isterseniz mojjnaa devuckalar..
kısacası am göt meme tayfasının yarattığı akım tüm dünyayı sarmıştır.
(bkz: Yahşi cazibe)
ataları vatanı için düşünmeden canını verirken, vatanı terketme çabasında olan zihniyetin bir planı.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar