bugün

10 sene sonra şerefsizleri gömmeye toprağı yetmeyecek mezarlık.
Vatan hainlerine verilen mezarlık.
osmanlıdaki cellat mezarlıkları gibi bir şey.
Siyasal islamcı kafası... Pkk 'lıları tecrit edemeyenler aleni biçimde savaşa girdikleri diğer siyasal islamcıları tecrid edebiliyor işte hayat böyle bir şey.

Yarın aynı mezarlığa herkesin gömülme ihtimali var onuda belirteyim.
Pkk'lılara yapılmayan mezarlık.
ilk kez televizyonda izlemiştim, kimdi hatırlamıyorum vatan hainleri için mezar yapacağız, herkes geçerken onlara lanet okusun diyordu. Sonra din hizmeti de yok dediler.

Yaradan'ın katında neyin ne olduğunu kim bilebilir? Belki hayatları boyunca çok iyi insanlar oldular ama bu darbede kandırıldılar? Belki de yaradan affetti onları? Belki cennete gidecekler?
Haşa böyle bir şeyin kararını nasıl siz verebilirsiniz? Nasıl din hizmeti vermiyoruz, herkes lanet okusun diyebilirsiniz? Etik mi bu? Din bu mudur?
Yukarıda zaten söylenecek her şey söylenmiş de demeden duramıyor insan ya bu kadar pkk lı, bebek katilleri, tecavüzcüler bunlara niye yapılmadı da şimdi yapılıyor?
vatan hainliği bir suçtur. tecavüz etmek de adam öldürmek de suçtur. bundan ayrı tutulmamak üzere onlar için de ayrı mezarlık olacaksa ben desteklerim.

tanım: diğer suçlar için de olacaksa gayet güzel fikir.
ülkenin yarısının gömüleceği mezardır.
keşke bunu pkklı ışidli orospu çocuklarına da yapabilseydik be kardeşim.

bana dokunan bu..
Böyle barbarlıklar asgari ücretin aylık 8 dolar olduğu 3. Dünya ülkelerinde dahi duyulmamıştır. Bu nasıl bir iktidar sevdasıdır ki, bu kadar vahşi kararlar aldırtıyor?
Düşüncelerimi bazı yazar arkadaşlar yazdığı için, tekrarı olmaması adına aynı şeyleri yazmayacağım.
Herşeyden nemalanmayı iyi bilen taraf, bundanda kendine paye çıkartacaktık.

Şaşırdık mı, kendi adıma hayır.

Allah ıslah etsin.
Ayıp bir tutuma konu olan mezarlıktır.Türk ahlâkıyla örtüşmez.Bu vatanın bağrında nice vatan hainleri gömülü,gidip su döküp çiçek ekmediginiz kaldı bir tek.Toplumu kutuplaştırmaktan başka bir anlam ifade etmiyor bence.islâm hukukuyla ne kadar orantılı bir tutum onu da bilemiyorum.Ceza vermek istiyorsanız,yaşayan cuntacılara sert cezalar verin,ölülere değil.Biz de kalkıp alkışlayalım.
girişinin uzun adama ayrılması gereken mezarlıktır.

yoksa said-i kürdi* gibi mezarlık kalacak mazallah.
Müslümanlığa uygun olmayan bir şey. gidin gömün bi tepenin başına. dini ne hale getirdiniz. Allah belanızı versin. sikeyim böyle halkı.
Pekekeli orospu çocuklarının da gömülmesi gereken yer.
(bkz: Pkk)
(bkz: Pekeke)
(bkz: pekaka)
Akp ikiyüzlülüğü'nün bir başka eseri.

Darbe yapanlara fetöcü deyip, fetönün işbirlikçileri olan, onları bu ülkede palazlandıran malûm şahıs ve güruhunun da defnedilmesiyle anlam kazanacak mezarlık.
memleketin mını g.tonu bir edenlerin son showu.
istanbul pendik ilçesine bağlı ballıca köyü civarında, sahipsiz hayvan barınakları için ayrılan araziye yapılmıştır.
ilk defin Acıbadem muhtarını vuran şerefsiz yüzbaşının leşi olmuştur.
Butun bu feto ile kontak kuranlar kandirildik diyor , belliki bunlarda kandirilmis askerler , bunlarincoluk cocugu mezara ziyarete giderken vatan hainligi ne diye soracaklar tamam babalari vatan haini olabilir ama cocuklarin gunahi nedir kimsesizler mezarligina gom gitsin iste .
sığ sağ zihniyetin eseri. yarın birgün bu mezarlığa bu işi ortaya atılanlar gömülürse hiç şaşırmam.
Darbe başarılı olsa burayı kuranların gömüleceği yerdi.
Sözlüğün yarıdan fazlasının gömülmesi gereken mezarlık.
belki de yapılmış insanlığın ülkemizde ne seviyede olduğunu gösteren en kötü uygulama. bu heykellerin ucube denilerek parçalanmasından çok daha kötü. yapan kişinin suçları ailesine, sülalesine yüklenmemeli, yüklenemez. belki o "vatan haini" olarak adlandırılan insanların hiçbirinin ailesi yapacakları eylemden, bulundukları ahvalden haberdar değildi ama şu an o kadar iğrenç ve kötü bir etiketle yaşayacaklar ki. kimse evladının, babasının, kocasının, kardeşinin nerede yattığını söyleyemeyecek. vatan hainleri mezarlığı nedir ya. bu ülkeye vatan hainliği yapan yıllardır ülkeyi dolandıran, vicdani duygularıyla oynayıp, hiçe sayan insanlar vatan haini ilan dahi edilmezken bu nasıl bir mantık yargısı.

eğer herkes hak ettiği yere gömülecekse orospu çocukları mezarlığı da olsun, hırsızlar mezarlığı da olsun, katiller mezarlığı da olsun. böyle böyle kategorize edelim. hatta bence mezarlıkların kötülük derecesine göre mezarların üzerine işemek ve sıçmak için aparat da koyalım. çünkü çok iğrençleşmemiz lazım, insanlıktan daha ne kadar çıkılabiliyorsa o kadar çıkmamız lazım. dışardan bize baktıklarında barbar falan görmesinler, görebilecekleri tahayyüllerindeki en iğrenç şey ne varsa öyle görsünler.

yukarıda dedim ya tamamlamamışım. eğer herkes hak ettiği yere gömülecekse bu ülkede milyonlarca insanın yatacak yeri yok.
Bunu savunan kişilerin kendilerini Allah yerine koyduğu kesindir. Beyni yıkanmış askerlerin ve bir çoğu masum olanlara hain diyen ve Teröriste gösterilmeyen bir tavır ile düşmana yapılmamış bir olayı yaparak sözde kendileri dindar ve başkalarını cehenneme yollama hakkına sahip sanıyorlar. Cahilliği yılamadır PKK lılara şerefli terörist diyenler Türk askerine en büyük düşmanlığı yapmıştır bugünde.
biraz genişçe tutsalar

gelecek çok akapeli varda.