bugün

on birinci nesil yazar.
çaylak yazıyor ama yaziyor. neyse.
inci den geldiği her halinden belli olan yazar kişisidir.neyse koştursun hevesini alsın bakalım.
(bkz: 30 saniye bekleyip aynı yazarı tekrar eksilemek)
Yalnızca mahremiyet konusu açıp konuşan kesin paralelci terörist örgütü üyesi.
yemek yedim ne güzel , bi uzanayim rahat rahat mutlu mutlu sözlükte takılayım dedim , takılmaz olaydım yine sol framedeki bel altı başlık dikkatimi çekti neyse boşver eksi verir geçerim dedim kendi kendime açtım başlığı okumaya başladım okumaz olaydım tum keyfimi kaçirdı , sinir küpüne döndüm.

velhasıl kelam , eleman zavallinin teki , s*klemeyin.
an itibariyle sol frameyi sapık supuk başlıklarla dolduran yazar. ayrıntılar üstteki entryde.
Cinsel açlığın uludağ sözlük versiyonu.
artık yazmayı bırakması gereken yazar.

baydı.
beyefendiye karı gönderelim.
Hülya avşar' a koca, buna karı lazım.

Hülya' yı getirin buraya.
yazdiklarini destekledigim yazar. herkes istedigini yazar, o da istedigini yaziyo.

o sizin akil yoksunu basliklarinizi gordugunde gidip nick altiniza isemiyo ayrica. siz de gidin baska yere yapin cisinizi. işsizler ordusu basmis burayi yemin ederim. ayyyy
(bkz: neden birkaç gün tatil yapmıyorsun jonathan)
çenesine vurmuş .
(bkz: donuz butonu)
okul gitmeden önce kaşına yara bandı yapıştıran veya kolunu sargı beziyle saran marjo bir piç. 7 e sınıfından elif'in henüz terlememiş kukusunu düşünerek bilgisayar odasında mastürbasyon yapacak kadar cesur, 2 damla zevk suyu çıkardıktan sonra da kendisini görüntüleyen okul kameralarına orta parmağını gösterecek kadar da çılqındır.

"ağacı kökünden söker, adamı götünden sikerim ulan!" diyor kendisi...
kadınlar şöyledir, kadınlar böyledir, kadınların şöyle davranmasi gibi başlıkları görünce dayanamayan bazı yazarlar, ''kardeşim sen ne hasta ruhlu bir insansın..senin anan bacın yok mu'' veya ''aynı şeyi senin kızkardeşine yapsalar nasıl olurdu'' gibi söylemlerle, yorum yapan yazarı düşünmeye sevketmeye çalışmaktadırlar..

sevket sevket nereye kadar..hastaneler doldu taştı..
donuza ekledik ama açtığı başlıklar hala sol framede duruyor.
caylakligi acilmis yazar kisisi.
adam vasatmış ilginç.
.s yazan yazar.
öyle çok bi başarısı olmayan düz adamdır. benim dir.