Demek ki varmis.
yakında bu kızı kullanırlar demedi demeyin, ne iş adamları, ne medya patronları gözünün yaşına bakmaz bu yavrucağın, gün gelir evini ailesini, geçmişini özler eee cemiyet hayatı böyledir.
güzel fakat itici hanım kızımızdır. bu hakan ile evlenmişti galiba. evet.
sosyeteye girme çabalarında olan itici bir kızdır.
görünce sahi bi gizem vardı ne oldu ona dediğim başlığımsı. hakan la mutlular mı acep?
güzel olmasına rağmen feci bir iticiliğe sahip kadınlar listesinde zirveye oynayan. hele o çemçük ağız yok mu!!!
Behzat ç'de 30 saniyelik rol almıştır zamanında.
bu kadar entry girilince kukusunda pardon kutusunda büyük hissetti sanılan yarışmacı.
o ekrana geldiğinde zapladığım kişidir. o ağzını kaydırıyo ya deli oluyorum yaa.
adriana lima'nın olduğu programda adriana bacı kendisine çok güzel olduğunu söylemiş, ''ne kadar güzel gözlerin var.'' diye de eklemiştir.
her gördüğümde pocahontas' ı aklıma getiren yarışmacı hatun kişi...
sürekli büyük açan yarışmacıdır. *
buram buram yapmacıklık kokan, tam kendine uygun bir tipi kapaklamış olan, antipatik yarışmacı.
herkesin sinsi, yapmacık, abartılı bulması sevindiricidir. ehr koyu ten-yeşil göz karması güzel ya da seksi değildir, her ağlayan da gerçek gözyaşı değildir.
var mısın yok musun ülkehan ı değil de neden var mısın yok musun hakanı seçtiği gün gibi belli olan itici kız.
hayatımıza giren var mısın yok musun karakterlerinden yalnızca biri. neyse ki bir ay kadar sonra kurtulup, unutacağız bu isimleri. ama belki bu hanımkızımıza dizi teklifleri şimdiden geliyordur, o zaman üzgünüm bu mide bulantısı birkaç ay daha devam edecek.
(bkz: catwoman)
var mısın yok musun hakan lavuğunu ayartan, gördüğüm her an beni çileden çıkaran yapmacık, sinsi,kedi kız.
sözlüğe girdiğinde ki girermi bilmem, bu kadar konu varken kendisinin başlığa konu olduğunu görüp sevineceğini düşündüğüm, olmasaydı hiç bir şey kaybetmeyeceğimiz yarışmacı arkadasımız.
var mısın yok musun hakan ile bir ilişkisi olan yarışmacıdır.
güzel gözlerinin arkasında sinsilik saklı olan, saklı gibi gözüken yarışmacı. yarışma süresince yanındaki lavukla pek bir içli dışlıdır. derhâl müdahale edilmeli, yokum dedirtilmelidir.

(bkz: yokum diyor)
kısa süre sonra sevgilisi hakan hatipoğlu'ndan tekmeyi yiyecek olan bayan. kızım, böyle adamlardan hayır gelmez, hevesini aldıktan sonra siktir edecek seni.. halbuki bana gelsen seni kraliçeler gibi yaşatırım..
o değilde ülkühan bugünkü bölümde hakan 30 000 i açıp yarışmacının yanına gittiği sırada gizem i öyle bir kucaklamıştır ki ailecenek "oha" dedik.
(bkz: uludagsozluk magazin servisi)
saçma salak yılışık hareketlere sahip, var mısın yok musun saçmalığının, saçma sapan yarışmacılarından yanlızca biri!
agzını acıp sanki yıkılmış gibi aaa ooo yapan şahsiyet. fakat farkındaysanız son yarışmalarda yine triplere girmesine ragmen agzını iki metre acmıyor. artık yeni sevgilisi hakan mı istedi bilemem ama emegi gecenlere tesekkürler çok gıcık oluyordum.