bugün

bir bok çıkmayacak sözde ''şok'' haberdir. boşuna beklemeyin.
vakite yakın kişilerden aldığım istihbarata göre bu seferki olay grupmuş.
bu kadar havalı bir giriş ile şaşırtacaktır bizi içime doğuyor..
magazin dünyasının yazılı basına kattığı değerdir.az sonra,hemen şimdi bıla bıla.
vakit'ten ummadığım bir durumdur ilginçtir.
pkk nın son baskınıyla ilgili diye düşündüğüm haberdir.
(bkz: gandi aslında neyse bişey demiyorum ben)
her haberi şok eder. bunu yazan da insan, haysiyeti şerefi yok mu diye düşündürür.
reklam kokan hareket olma ihtimali yüksektir.
haberden daha çok önceden yapılan haberin konuşulmuş olduğu haberdir.
haberin altına girilen yorumlarda gazetenin okurlarının da bozacıya şahitlik eden şıracılardan başka birşey olmadıkları ortada. acıyorum size. acaba iftira mıdır diye düşünmeyen sizler, hiç düşünmüyorsunuz değil mi, iftiranın ne denli yanlış olduğunu? sorarım size ya montajsa?*
vatan hainliğidir. vakit gazetesi ve onun iddiaları. bu kadar aşağılık bir grup olamaz. içinde barındırdığı insanların ahmaklıklarını görmeyen bir gazetenin böyle bir iddia atması kabul edilir gibi değil.

türk ordusunu bitirmek isteyen, ordunun içini boşaltmak isteyen, başkent i istanbul a taşımak isteyen, ülkenin sonunu hazırlayan ahmaklar...
hiçte yabana atılacak bir haber değildir.eğer öyle ise fotoğraftaki şahıslar çıkıp birer kuble açıklama yapsınlar deriz.
Vakit gazetesinin yaptığı sıçılmış bir haberdir. Saçma sapan iddialar, bokunu çıkardınız...Galiba recep bey oğlum bu sefer de Kemal kılıçdaroğlu'nu saf dışı etmeye çalışıyor. bok gibi kafası anca onlara çalışır zaten. götü öyle sıkıştı ki ne yapacağını bilemiyor artık saldırmaktan. sonunun geleceğini anladı galiba şerefsiz. son kozlarını oynuyor. bu vakit gazetesi de hükümet yanlısı olduğu için ilk ondan çıkıyor bu haberler. allah hepsinin belasını versin. o hortumladıkları çaldıkları paralar tek tek anüslerinden girsin inşallah... !
bahçeli'nin videosu çıkar diye çok korkmuştum ama neyse ki değilmiş. baykal'dan sonra bahçeli'yi de çıplak gormeyi kaldıramazdım sanırım.
islam düşmanı refleksin hakaret ve küfürlerle karşıladığı skandal bir fotoğraf üzerine kurul

doğru olması durumunda ortaya çıkacak rezaletin boyutlarının inanılmaz olacağı bir haberdir.

lav silahına boru diyen ve kaydının tutulmadığını iddia eden genelkurmay başkanı buna ne diyecek acaba.

örtbas ede ede artık sığmıyor örtü altına ilker bey , uğur mumcunun araştırırken uğruna canını verdiği ergenekon - pkk organik bağını artık saklayacak bir örtü yok bu gezegende.
http://www.facebook.com/?...deo.php?v=112567592126559

bu video olabilir.
kendi vatanının ordusuyla bu kadar uğraşan bir yapı görmedim kardeş. amacın şeriat ise gel o parmağı ben keseyim!
bazılarının eksik bilgi vererek fotoğrafın doğru olduğunu söylediği haberdir. açıklama şu şekilde;

1. bugün, bir gazetede murat başbuğ'a ilişkin bir haber ve fotoğrafa yer verilmiştir.

2. bu fotoğraf, üç yıl önce bir arkadaş grubu ortamında çekilen bir resimdir. haberde yer alan hususlar ise gerçeği yansıtmamaktadır.

3. kişiye ilişkin iddialar ise 16 nisan 2009 tarihli i̇stanbul emniyet müdürlüğünün yazısından öğrenilmiştir.

4. ayrıca aynı yazıda, bölücü terör örgütü tarafından gerçekleştirilebilecek muhtemel güvenlik risklerine karşı gerekli koruma tedbirlerinin alınmasına dikkat çekilmiştir.

5. konuyu başka bir zemine çekerek, istismar etmek isteyenler hakkında gerekli yasal işlemlere başvurulacaktır.

tamamını yazmanın kimseye zararı olmaz. çarpıtmanın alemi yok.
hepsi ayrı da file finder isimli yazılımla word excelleri getir diye yapılmış bir arama sonuçarının virtual folderını dosyanın adı diye yazmak da muhteşem bir kafa anasını satayım.

o değilde, bu çocuğun böyle bir arkadaşlığı olması en ileri derece de samimiyetsiz insan için bile en fazla mide bulandırıcıdır. ilker başbuğa atıp tutuyorsun ama bak bu da var demek için kullanılır en fazla, ortada suç yok sonuçta da;

emniyetin bir pkklı evinde yaptığı arama sırasında çıkan bir resmin, resimdeki kişinin karşıtı olarak kendisini tanımlayıp konumlandıran bir gazeteye nasıl verildiği neden verildiği bunun suç olup olmadığından bahsetmek daha doğru ve mutlaka yapılması gereken bir eylem değil mi, haysiyetini siktiğim takıyyeci müslüman kardeşim ?
ulan bi şok olucaz onu da önceden haber veriyosunuz dedirterek isyan ettiren haber.
vatanseverliktir , kahramanlıktır... subayların,amirallerin "heronları çekin bakayım ordan , bizim devrimci kahraman pkk lılarımız ölüyor yoksa" dediğini duyduktan sonra pek şaşırmıyoruz tabi.
(bkz: arkadaşın terörist çıkması)
büyük ihtimal kemal kılıçdaroğlunun aldığı sakız'ın fiyatının fazlalığı ile ilgili bir haberdir.
milleti manyak edecekler. artık kimse kimseyle fotoğraf filan çektirmeyecek. hele ki ünlüyseniz, önemli birilerinin kayınçosu filansanız aman ha. yıllar sonra nerede, ne zaman, kimle çekildiğini hatırlamayacağınız bir fotoğraf işte böyle saçma iddiaların dayanağı olabilir. arkadaş grubunuzu da iyi seçin. mümkünse gbt filan isteyin. tatilde filan kadraja girersiniz sonra babanızı vatan haini ilan ederler.