bugün

yazılılarda, sınavlarda, vb. alanlarda kişiyi yalnız bırakmayan kalem. muhtemelen bir uçlu kalem.
yarın yanımda olamayacak olan canımın içinden bir parça. sana bayıldığım para helal-i hoş olsun çocuğum. o ösym ki bizi kalitesiz kalemlere mahrum etti ve ilk kez ayrıldık seninle.. bugünler de geçecek faberim castelim grip'im plus'ım benim.
eğer o kalemle sınava girilir ve kaybedilirse uğursuz olur.
izmir / Çiğli / Egekent

ilan Tarihi 03 Nisan 2009

Tipi Kırtasiye
Türü Kurşun Kalemler
Marka Rotring
Durumu ikinci El
Kimden Sahibinden

Resimdeki kalem tam 4 üniversite adayı öğrencinin başarı anahtarı olmuştur;

2`Si ODTÜ!

1`i ANKARA Üniversitesi!

1i Ege Üniversitesi!

Olmak üzere tam 4 öğrenciyi başarıya götürmüştür.Bu kalem dedem ile birlikte hacıya gidip gelmiştir dedem bunu benim sınavda başarlı olmam için bana hediye etmiş ve hacıya gidip gelirken kutsal topraklarda yanında bulundurmuştur. Geçen yılki sınavın ardından kalemi, sınavı kazanan kardeşimden geri alıp uğurunu paylaşmaya karar verdiğimden ötürü şuanda satılıktır!

*Değerinde kesinlikle pazarlık payı yoktur

--------------------------------------------------------------------------

Güncelleme! : Evet arkadaşlar bu sene kaleme çok talep geldi fakat arkadaşımın öz kardeşinin sbsye gireceğini duydum ve son ana kadar kimseyle tam olarak anlaşamadığım için kalemi onun kullanmasına izin verdim ve çocuk izmir'in en köklü liselerinden Atatürk Anadolu Lisesini kazandı!

**** Kalem sadece üniversite değil lise de KAZANDIRIYOR!****

GELECEK YIL iÇiN TEKRAR SATIŞTADIR! Fiyat 800 Tl'ye yükseltilmiştir (Yüksek taleplerden ötürü)

Kaynak: uğurlu kalem;) http://www.webhatti.com/g...lem%3B.html#ixzz28AGmeP6R