bugün

ÖĞRETMENlerimizin ne kadar da boş olduğunun bir başka kanıtıdır.

https://youtu.be/a8jr6KMfs2Q?t=39
alkışlamamışlardır, ayakta alkışlamışlardır...
erdoğan bile dayanamamış " bunda alkışlanacak bir şey yok " demiştir.

bu insanlar bizlerin çocuklarını eğitiyor.

savaş çıksa yine alkışlayacaklar demek ki.

hitler'i alkışlayan milyonları daha rahat anlayabiliyoruz artık.
gercek petriyitlardir. bizim gurur kaynagimizdirlar.
tipik türktürler, yani şakşakçı.
Ne güzel düşürdük ama. bizden sazanı yok, cümleleri devamında gelmelidir. harikayız ya uçak da düşürüyoruz.
Arkadan alkışlayın ulan diye bi seste duysak tam olacak izlerken kendimi tutamayip bende alkışladım bu halimizi.
rezalet, rezalet, rezalet, hani miting alanındaki kalabalık yapıyor birde koyun diyoruz arkadaş bunlar öğretmen ya az çok bir eğitim görmüş insanlar uçak düşürdük diye alkışlıyorlar.
utanıyorum artık yemin ediyorum utanıyorum hani başkası adına utanmak derler ya bu insanlar adına utanıyorum ben.
Tarihi iyi bilen öğretmenlerdir.
az önce haber izlerken dikkatimi çeken olay. erdoğan uçağı düşürdük diyor salon alkış kıyamet. lan neyi alkışlıyorsun sen bi dur bi düşün. olay daha yeni olmuş detay denen şeyden haber yok, c.başkanlığı kaynakları bile açıklama yaparken basını kaynak alıyor ve sen olası bir savaşa alkış tutuyorsun. düşünebiliyor musunuz;bunlar okullarına gidecek ve ne biçim düşürdük uçakları bee diye bir de övünecekler. akıllarına bile gelmiyor eğer bir savaş çıkarsa en çok kaybeden o masum küçücük çocuklar olacak, çocuklar ölecek. yazıklar olsun böyle kafalara.
Müslüman kardeşini savunanı yuhalayan ülkede normal olandır.

kime ne kadar kıymet verdiniz de en kıymetlinin sizde olması gerektiğini düşünüyorsunuz?
bu ülkenin eğitim seviyesinin niçin yerlerde olduğunu gösteren davranıştır.
herkes konuşur ak parti yalar.
sözde "reis"in marabalarıdır. olayın vehametinin ne boyutta olduğundan bihaber akp'li öğretmenlerden daha ne bekleyebilirsiniz ki.

oooooleeeey !!! şak şak şak şak heeey bu nedir lan ? şaka ülkesi.

biryerin açılış müjdesine verilen tepki gibi. a'dan z'ye savaş meraklısıysanız lütfen en önden sizi alalım. çünkü bizim hiiiç niyetimiz yok. sizin "reis" inizin abuk sabuk politikaları uğrunda ölmeye.
Ve bunlara ayarı yine erdoğanın vermesi, tam rezillik. işte bunlar hep 24 kasım.
düşündürmüştür.
uzun adam bile bu güruha dayanamayıp "bu alkışlanacak bir şey değil" demiştir. öğretmenlerin nasıl şakşakçı olduğunun göstergesidir. bunlar yeni nesilleri yetiştirecek olan insanlar !!!

(bkz: atanmış kudurmuştan beterdir)
çocuğu okuldan alma sebebidir.
Arkadaşlar ben özet geçeyim,evladınızı yukardakine benzememesi için okula gönderin.