bugün

Uzungöl’ü o hale getirenlere ne yaptılar dersiniz? Hiçbir şey. Sözde milliyetçi, tutucular bunlar. Artık nereyi tutuyorlarsa...

Bu yazdıklarımdan kürdistan aşığı olduğumu falan da çıkarırlar. Var yani böyleleri, naapcan?
o vururken "seni amına kodumun oğlu" diye bağıran dayıya hayran kaldım. *
zevk veren olaydır.
faşist eylem diyenlerin türk bayrağı altında yaşaması..

bi sktirip gitmemiş olmaları,

amk mağara kaçkınları..

ed: eksileyen piçin türkçe okuması konuşması bile rahatsız ediyor beni..
o bayrağı türkiye'de dalgalandırtan herkesin aynı akıbete uğraması dileğiyle. amin.
Daha bir kaç gün önce Erbil’de Türk diplomatlara suikast düzenlemiş orospu evlatlarına çiçek mi atacaktık sayın amına koduklarım? Bu faşist kelimesini olur olmaz kullanan dalyaraklara ayrı tiltim, her boku yiyen Kürtler ana kuzusu biz faşistiz. He faşistiz aq zamanı gelince hepinizin anasını sikicez. Böyle rahat rahat adam öldüremeyeceğiniz zamanlar illa gelecek.
Elleri öpülesi insanlardır , gurur duydum memleketimle.
Edit-Memleketim Trabzon oluyor arkadaşlar.
provokasyonun olası sonucudur. dayak yemeseydi kendi sosyal medyasından “karadeniz halkı sağduyulu ve kibar” mı yazacaktı? yoksa “gittim uzungöl’e bayrak açtım bi bok yiyemediler” mi yazacaktı?
şimdi dayağı yiyince trabzon halkı faşist oldu öyle mi?
Hala "kürdistan bayrağı" diyor.

Paçavra diyeceksin paçavra, bizim ülkemizde o bez parçası terör örgütüne aittir adam bildiğin pkklı, alın yargılayın göz açtırmayın böyle şeylere.

Fotoğraf çekip orada burada paylaşıp ahkam kesecek, caka satacak.

--spoiler--
faşist eylem
--spoiler--

Sözlükte g*tünü kaldırdığınız insan söylüyor bunu.
Bir trabzon'lu olarak ayakta alkışlıyorum. Burası trabzon,buraya vatan hainleri giremez.
Helal olsun. Yapanların ellerine sağlık.
Lakin henüz 1 ay önce dışişleri bakanı mevlut çavuşoğlu kuzey ırak'a giderek kürdistan şehitleri için saygı duruşunda bulunmuştu.
görsel

(bkz: kürdistan şehitleri için saygı duruşu yapan bakan)

hatta bu saygı duruşundan sadece 1 hafta sonra asrın liderimiz, efendimiz, ümmedin umudu "benim bugün çok özel bir konuğum var, neçirvan geliyor" diyerek kürdistan'ın sözde başbakanını konuk edeceğini duyurdu ve kürt bayrağı önünde sözde kürdistan başbakanını ağırladı.
(bkz: erdoğan ın özel konuğu neçirvan barzani)

ayrıca istanbul ve ankara havalimanlarında daha önceleri kürdistan bayrağı denilen paçavra göndere çekilmişti, yukarıdaki arkadaşlar bundan bahsetmiş zaten.

şimdi ne yazık ki uzungöl'de kürdistan paçavrası için duyarlılık gösteren trabzonlu kardeşlerimizin bu konularda herhangi bir tepki göstermesine şahit olamadık.

ben bunun sebebini merak ediyorum.
bunların aklı lokalde mi milliyetçi, genel anlamda milliyetçi değiller mi?
yani sadece kendi il sınırları içinde mi kürdistan'a tepki gösteriyorlar.

dışişleri bakanının, cumhurbaşkanının yaptıklarını görmüyorlar mı?

tekrar etmek gerekirse, uzungöl'deki tepki ve linç girişimi haklıdır, yapanların ellerine sağlık, ama bunu yapanlardan aynı tepkileri hükümetin kürdistan ile flörtleşmesinde de göstermelerini, uyumamalarını bekliyoruz.
Şaşırtmıştır.
Bu Trabzonlular 'Kürdistan, pekeke' diyen adama oy veriyor.
Terörist Osman öcalan'ı TRT'ye çıkaranlara oy veriyor.
Kürdistan paçavrası açana saldırmaları bir garibime gitti o yüzden.
öncelikle bayrak değil, paçavra; bu noktada bi' anlaşalım. Konuya gelecek olursak, bir örnekle yaklaşmak istiyorum. nasıl ki, x takımın taraftarı y stadının önünde kendi atkısıyla, formasıyla fotoğraf çektirdiğinde sosyal medya hesaplarında "geldik, yoktunuz." "bize her yer x" gibi açıklamalarla o fotoğrafı paylaşıyorsa, yakalandığında da yediği dayağı kabullenecek. kaldı ki bu memleket meselesi. bir trabzonlu olarak, her şeyden önce bir türk olarak sıkıntı görmediğim bir dayaktır. açamazsınız diyorsak, açamazsınız o paçavrayı. burası türkiye, orası da trabzon. adamı hap ederler.
Ülkenin eski ayarlarına geri döndüğünü gösterir. Kimsenin iktidardakilerin böyle dediğini tastik etmediğini gösterir. Ama yine oy verme meselesi ayrı bir konu. Biz gönül rahatlığıyla Diyarbakıra Hakkariye gidip bir Türk olarak gezme şansımız var mı yok malesef. Bakın gezme diyorum. Türk bayrağı ile türkiyeyi gezen motorcuyu öldürdü bu vahşiler. Hem de Türkiyede. Daha iki üç gün önce tuncelide çocuk öldürdü pkk. Halk durduk yere linç etmiyor özetle. Orada ispanya bayrağı aç bütün ülkeyi gez tek bir Türk sana ne yapıyorsun demez. Demek ki sorun farklı. Onca şehidi boşa vermedik biz. Kurban eti dağıtan kürt yasin börüyü. Çocuklara öğretmen giden Aybüke öğretmeni ve ismini sayamadığımız nicelerini unutmadık. Şüphesiz balikesirli duyar kazanlara götüyle gülüyor.
yanlış anlaşılma olmasın alttaki fotoğrafta en sağda görülen bayrağı açmış.

görsel
arada bir herhalde toplumu yokluyorlar. tepkilere göre atacağı adımlara karar veriyor olabilirler. siyasetçiler şerefsizdir böyle şeyler yaparlar.
Bir ay olmadı Osman Öcalan denen elinde Mehmetçik kanı olan hainin TRT'ye çıkıp çok önemli şahsiyet olarak (önemli biri ki TRT de seçmeni yönlendirecek beyanat vermesine izin veriyorlar) seçimde rol almasına izin veriliyor...

Yok canım Osman Öcalan denen katil teröristin ekranlara çıkmasına bir şey diyecek eleştirecek haddimiz yok.
Yapılan iş yanlış olsa birileri çıkıp özür, diler sorumlular istifa ettirilir, soruşturma açılır.
Demek ki yapılan iş doğru ki meclis bile soru önergesini ret etti.

Neyse, konu bu değil, o Osman Öcalan denen katile uzatılan mikrofonu alacaksın bu PKK bayrağı açana (sandığınız yere değil, gözüne) monte edeceksin.
Sınırı geçene kadar geldiği yere gidene kadar içinde (gözünün) mikrofonunu olmasını sağlayacaksınız.
pyong yang'da abd bayrağı açmak ile cami bahçesine işemek olaylarının arasında bir şeydir.