bugün

Kulak sağlığı için kötüdür.
kolumda süğür sıkışması var elim uyusuyor.
ben sevmiyorum.
"süğür" yine karşımıza çıktı.
(bkz: süğürlenmek)

biz bunlari hep yazmistik.
Benim kulağım ve beynimin içi ısınıyor.

Yapmamak lazım elektromanyetik aşırılıkları.
Özlenen aktivite..

Sevdiğim kadınla whatsapp'ta görüntülü görüştüğümde özellikle, tabi eskiden sevdiğim diyeceğim ne diyeceğim ..

Değer verdim değersiz oldum, hiçkimseyle konuşmak istemiyorumdaki hiçkimse oldum neyse amaan delirdim yine, boşverelim ..
Aileyle yapılmadığı sürece baş ağrıtıp yorar. Bu yüzden uçak modu bulunmaz bir nimettir.
bana artık sinir geliyor. bikbikbik reel anlamda beyin göçü. söyleyeceğini söyle kapat işte boş atma. geçen arkadaşım aradı komikli de değil anlattıkları ha beni de zerre ilgilendirmiyor konular, hayat hikayesini anlatıyor sürekli; yok çocuk uyutmuyor cimcime büyüdü iyce yok kafama leopar atladı. salın beni.
konuşmayı seven bir insanın rahatlıkla yapabileceği bir şey olabilir.
ağız ishaline yakalanmaktır.
Gündüz telefon kulağımdan düşmüyor sürekli çalıyor. Kulak içi kulaklık takamıyorum kulağım şişiyor. Değişik bir durum işte.
doncu kardes sen de ne zaman bir sey yazsak ucluyorsun.kulak yolun dardir.bende de var ne kullansam dusuyor kulagim agriyor.
sn. never loved;
yapmış olduğunuz 83232032 numaralı teşbih-i beliğinizi inceledik. ama anlamadık malız çünkü biz topyekün. şaka şaka. spoilerın altındaki yorumdaki arıza kafalı umarım ben değilimdir. şey selamet-i amme amaçlı teyit etmek istedim. *
olmadi iste bozdun bozdun.
Bana kriz geliyor size de oluyor mu?
telefonla uzun uzun sohbet etmektir.
https://youtube.com/shorts/Oxj4whYulss?feature=share

bu videonun orjinali cok iyi ama bulamadim.
Aha işte la ben öyleyim. Kulak üstü kulaklık aldım ben o da olmuyor AMK müşteri temsilcisi gibi.
otobüste yapılarak diğer yolcuları rahatsız etmemesi gerekendir.
beyin tümörü olmak için güzel bir yöntemdir.
saglikli degil o kulak ici kulaklik.hijyenik degil.ayni yere surekli tak cikar o kisim yalama oluyor sisiyor. kulak ici alerjik durumlar olabilir sende bende var.