bugün

Son zamanlarda cok yapıyorum. Aylarca sözlüğe girmiyorum. Her geri geldiğimde de hic degismedigini, hala zeka seviyesinin yerlerde olduğunu görüp bi sey kaybetmediğimi anlayınca mutlu oluyorum. 2015 yilindan sonra cok bozdu burasi...
direk takipcilerime giriyorum. Genelde 3 4 tane silik attiran oluyo. Oytunkaran hala yazar... kedilerinbabasi da yetkili olmus. Vay aq dedim icimden.. tabii su an siz de duydunuz.
Telefonu olmadıği için entry giremeyen isimsizzz adlı sozluk yazarinin yaşadığı durumdur... lanet telefon ne çok işe yariyormussun lan
teknik aksaklıklar yüzünden şahsen yaşadığım iyi ve kötü şeydir. iyi olan tek şey asosyallikten kurtulup zihninin açılması kötü olarak da sözlüğü özlediğin için içinde kötü bir his kalıyor.
uzun süre sonra girildiğinde sol frameden kendinizi alamamak durumu söz konusu oluveriyor.
yeni yeni yazarlar gördüm sanki. *
(bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya)
Yılın belirli dönemlerinde yaptığım eylem.
Gırıncede cıkamamak.
çok ders çalışmak gerektiği son 3 haftadır belkide.
bırakmadan önce sevilen bir yazar iseniz girdiğinizde geçmişte kalmış entrylerinizin artılandığını görürsünüz ya işte haz da nirvana noktasını yaşatan olaydır efenim. bak bak güzeldi bu diyerek kendinizi avutursunuz. sizi gidi sözlük kurtları.
içinde biriktirdiğin başlıkları bir anda açmaktır.
başıma dönem dönem gelen şey ruh sağlığımı bu şekilde koruyorum, haha.
Kaçıncı nesilde olduğumuza dair bünyede peydah olan küçük bir merak dışında, herhangi bir farklılık meydana getirmeyen durumdur.
Uzun süre sözlüğe girmeyenler lütfen rica ediyorum girin çünkü sözlük başkalarının eline kalmış.sözlüğün kalitesini arttırın lütfen.
geri dönünce ne yapacağını şaşırmaktır. meraklı olursun ve bütün başlıkları yanıtlamak istersin.
Ben bir gün dahil sözlüğe girmezsen şöyle hissediyorum

https://www.youtube.com/watch?v=eUcaOiWrP9k
acaba sözlükte hangi başlıklar duruyordur şimdi diye düşünür.