bugün

Metal seven hayata başka bir bakışı olan insanlardır. (mesela-ben)
kestirmeye üşenen erkektir. (bkz: ben) omzumu geçti yaklaşık 2 yıl oldu gidip berbere kestirmeye üşeniyorum. bir heyecandı ama boku çıktı.
fetişisti olduğum erkektir. seviyorum ya. çok seviyorum. ama bazı erkekleri saç bile kurtarmıyor o ayrı.

uzun saç candır kestirenler de en büyük salaklığı yapmıştır.
Birçoğu çekicilikten uzak erkektir.
Yakışanı yakışmayanı saçını uzatmaya başladı.
Abi beybifeys iseniz uzak durun şu meretten. Kız gibi görünüyosunuz haberiniz yok.
görünce ağlamak istediğim tablo.
eskiden beğenirdim ama şimdi anlamsız geliyo erkekte uzun saç. gereksiz yani. kısa saç her zaman bi erkeğe daha çok yakışıyor.
bereyle kombine edilip arkadan salınırsa ki bu ben oluyorum hem güzel hem kontrol etmek çok daha kolaydır. düz uzun saçın bakımı zordur ve kedi misali çok dökülür. kel kalınca güncellemem gerekecek sanırım.
Hele birde sahip olunan sac dalgaliysa o kisinin vay haline. Dolasir da dolasir. Ac acabilirsen. Kremler kremler sonra. Kendimden biliyorum ki dipleri duz uclari kivirciksa bakimi zordur.
uzun saçlı erkeğin gazı jason statham'ı izleyene kadardır.
kisa sacli kadin gibidir. Eskiden ozendigim bir eylem fakat simdi saclarim 8-9 cm yi gecince bir sıkıyor beni. Bakabilen varsa o saclara, uzatanin saclari da sari ve kalin telliyse dadindan yenmiyecek hede. Fakat dedigim gibi, kafanizi bile oynatamayabilirsiniz o saman yiginiyla...
uzun saç deyince akla sadece omuza kadar uzatılmış saç gelmez. lise için 3 numara kısa saçtır onun dışında uzun saçlar mevcuttur. çoğu erkeğe de yakışır uzun saç. ama saç türüne göre ve uzunluk derecesine göre istisnalar olabilmektedir..
ela gözlü ve sarışın erkekse her türlü gideri olan erkektir.
bu adamların çoğuna takım elbise yakışan erkek tipidir.
Saçları her zaman yağlı olan, banyoya girmediği gibi dışarıya çıktığında saçındaki yağlar belli olmasın diye şapka takan insandır. Bazıları var saçları kızlarınkinden güzel ona bir şey demem tabi.
her söylenen tepki olarak uzatabilir. bir nevi protesto tarzıdır.
farklıdır, fark edilir.
bakımını yapmalıdır. Çabuk yağlanır.
amatör futbolcu olması ihtimali yüksektir. maçlarda bir de bandana takarlar ki eyvah eyvah eyvah. hele o saçlarını ortadan ikiye ayırmaları yok mudur..
(bkz: randal falker) *
(bkz: adam morrison) *
eğer sakaları yoksa uzatmaasınlar bildiğin yaşlı kadın gibi duruyor.
(bkz: ibrahimoviç)
farklıdır, özelliklidir, dikkat çeker. çoğunluğu güzel adamlardan oluşur. gelsindir beni bulsundur.

edit medit: genç kısa saçlılar rahatsız.
bir jared leto, tom cruise degilse nadiren yakisandir, yakisiyorsa yakışıklıdır.
Bir türlü sevemedigim erkek tipidir.
Erkekte uzun sac salmis, bikmis, bitkin havasi veriyor.
uzun saçlı yakışıklı erkek > kısa saçlı yakışıklı erkek.
kısa saçlı çirkin erkek > uzun saçlı çirkin erkek.

tam olarak budur.
sarışınsa tadından yenmez, esmerse kendini izletir.