bugün

5 sene öncesine kadar moda olan günümüzde yerini kısa saçlı top sakallı erkek tipine bırkan, erkek modeli. her kampüste karşınıza çıkar bunlardan. metalcilerde hiç de yadırganmayan erkek tipi.
(bkz: avrat tipli erkekler)
avrat tipli olduklarini dusunulse de adam gibilerdir. onlara avrat gozuyle bakanlarin erkekliginden suphe ederim.
kişiye göre değişir bu tip erkekler hakkında yorum yapmak. bana göre gayet out!
(bkz: tikky)
aynı zamanda bir erkeğe saçı uzun diye "avrat tipli" diyecek kadar şüphe duymazlar kendi cinsel kimliklerinden. vallahi, böyle bir özellikleri de vardır.
(bkz: #1591257)
terbiyesiz insanlardır canım bunlar, sokakta oturup bütün kadınlara laf atarlar, t-shirtlerinin önünden göğüs kılları dışarı taşar, babalarının aldığı son model arabaları ile "karı" kaldırmaya çalışır her gün starbucs!a gidip baba parası harcarlar. ona buna sataşır, fanatikleri oldukları takımın maçlarına döner bıçağı, katana, short sword vs. gibi bilimum kesici delici alet sokmaya çalışırlar, kelime dağarcıkları ikiyüz kelimeyi aşmaz, şiveli konuşur, altın künye takan insanlara "bak kardaş biz buralarda senin gibileri sevmeyiz!" diyerek uyarırlar. çok terbiyesiz pis adamlardır kısaca, görüldüğü yerde kolluk kuvvetlerine haber vererek bunları teker teker yakalatmak gerekir yoksa anamıza, bacımıza musallat olurlar. en iyisi yakalım hepsini.
16 17 yaşındaki özenti kız tiplerinin vermeye her daim hazır olduğu model.
gördükleri her kısa saçlıya, "oğlum, yakışmamış, delikanlıya yakışmaz, uzat bu saçları" derler. öyle de pis, ucube, garabet insanlardır bunlar.
uzun saçlarına laf edenlere "peygamber efendimiz sav da saçını uzatırdı", küpesine höt zöt yapanlara da "yavuz sultan selim han da küpe takardı" savunmalarını devreye sokar.
sakal yoksa cafede uzaktan kız niyetine kesilmesi olası erkek tipidir..
tamemen zevkle ilgili durumdur, kimsenin sorgulamamasi gerekir.

ama; (bkz: turkiye de 50 bin satanist var/#2095199) diyemeden de gecemiyorum, *medya sagolsun.
(bkz: kısa saçlı küpesiz erkek tipi)
üniversitenin ilk yıllarında görülebilecek özenti durumu hepsine solcu kominist gözüyle bakılmasıda ayrı bir durumdur namazlı abdestli nur yüzlü uzun saçlı küpeli erkek tipi olamaz mı?
homofobik kişilerin az biraz erkek olun lan dediği insanlar.
en asil duygunun insanlarıdır.*
asi ve güçlü erkektir; ayakta durmasını ve dikbaşlılığı bilir. farklıdır.
yüzde 80i taş gibidir.geri kalan yüzde 20si de ismail yk tiplidir.***
annene benzeyeceğine babana özen denilesi insanlardır.*
bir de saçları kısa olup ( 3 numara ) küpeleri olan ve sakallı tipler vardır ki dadından yinmez!***
sevilesi erkek tipidir. *
(bkz: barış akarsu)
(bkz: bon jovi)
(bkz: richie sambora)
(bkz: sebastian bach)
(bkz: axl rose)
ve metallica konserinde bulunan taş gibi evlatlar.
halk arasında zibidi olarak bilinirler.
küpe kısmını bilmiyorum ama, saçını üşengeçlikten kestirmeyen erkektir. ve uzun saç bunlara yakışır**.
uzun saç sünnettir. küpe caizdir. yaradan izin verdiyse size ne oluyor ulan diyebilecek erkek tipidir.
olay sağ kulağa bakar kanımca.
hakkında saçma sapan yorumlar yapılan erkek tipidir. yok efendim eşcinselmişte, yok avrat kılıklıymışta yok bilmemneymişte. hayır bu uzun saçlı arkadaşlar bu yorumları yapanları mı düzdüde eşcinsel oldukları iddia ediliyor. avrat kılıklı diyenler hiç aynada kendilerine sonra kıçlarına sonra tekrar kendilerine bakıp aradaki yedi farkı bulmaya çalıştılar mı da konuşuyorlar. hiç kimsede demiyor belki bu adam kendine kısa saçı yakıştıramıyor diye. yahu adam kendine kısa saçı yakıştıramıyordur, küpeninde güzel durduğunu düşünüyordur kime ne? ayrıca her uzun saçlı, küpeli erkek kız tavlamak için mi saç uzatıp küpe takıyor? benim tanıdığım birçok uzun saçlı, küpeli erkek, kısa saçlı, küpesiz erkeklerden daha az abaza. mahalle girişine geçip taşşaklarını karıştırıp gelene geçene laf atmıyorlar en azından. kurtlar vadisinden fırlayıp gelmiş gibi ortalıkta racon kesmiyorlar en azından. kendi hallerinde, kendi çevreleriyle yaşıyorlar size ne ben anlamıyorum ki.