bugün

yaklaşık 4 yıllık bir ilişkinin ardından gelen 4 ay da 2 kişiyle çıkan kızdır.

(bkz: kaşar)
uzun ilişkisi bitince yalnız kalmaya 2 hafta dayanamayan ve genellikle attan inip eşeğe binen kızla aynı kız olması muhtemeldir.
önceki aşktan kalan ızdırabı unutmak içindir.
http://pbs.twimg.com/media/BEc5avzCIAA3h0U.jpg:large
eski sevgilisinin yerini doldurmaya çalışan erkektir. sevmemekle alakası yoktur, sadece aklından çıkarmak istiyordur.
(bkz: rebound)
boşluktan kurtulma çabasıdır.
Aklından çıkarmak için ne yapacağını sasirmak .giden sevgiliyi başka seslerde , başka tenlerde bulmaya çalışmaktır .. gereksiz bi cabadir çünkü kimse onun gibi olmayacaktır .
uzun metrajlı ilişkiye direnç gösteremediği için depar atıp kendini ispatlamak isteyen koşucu misali bir eylem içerisinde bulunmak olsa gerektir. ahlaksız, müjgan!
hala eski sevgilini kıskanmaktır, yeni sevgilin mesaj atınca bile 4 senelik olanı düşündüğün için 4 ayda 2 değil 20 kişiyle bile çıkabilirsin.
bir de bugün savunmasını 'sen benim hayatıma karışamazsın' diye yapan kızdır. haklı oysa ki ne önemim var ki ?
uzun iliskisini sevgiyle degil aliskanliklariyla yurutmus insanin yapacagidir. ben de 2 yillik iliskiden ciktim 6 ay oldu hala uzuluyorum unutamiyorum. asik olan bunu yapar.