bugün

günü birlik sevişen biri olarak kesinlikle hak verdiğim bir tespittir. zaten bu tespiti yapıp hak vermemek de ayrı salaklık olur.

yalan yok. bazen canım sıkıldığı zaman online listesini açıp o piti piti yapar, sonra kim denk gelirse 2-3 mesaj çeker ve ayarlar sevişirim. beni bilen bilir çok randumanlı biriyimdir. zate bu gerçeği de siz değerli yazarlar sayesine öğrendim. allah razı olsun hepinizden... hülasa bkz yazarları ile kol kadar yazanlar arasında cidden baya bi fark var. uzun yazan kişi ' hadi bebeğim, hadi bi daha '' derken diğeri '' bitse de gitsem '' diye sevişiyor. hadi boşal falan diyor.

yazı uzuyor farkındayım ama bu tespiti psikolog bi arkadaşıma sorduğum da cevabı çok enteresandı;

'' bak kuki; uzun yazı yazan kişiler, anlatmak istediği veya yapmak istediği olayı çok detaylı bir şekilde kaleme alırlar. yani seks gibi ön sevişmeyi uzun tutup partnerini mutlu eder ve çılgınca sevişirler. çok konuşan insanlar içinde aynı şey geçerlidir. dikkat edersen geveze kızlar da iyi sevişir. buna keza kısa yazan kişiler de tam tersine hemen olayı bitirmek isterler. çünkü hayat da herşeyden hemen sıklırlar. dolayısıyla bu seks hayatlarına da yansır. yalap şlap bitti gittiye getirip banyo ya girerler. bunlara da dikkat edecek olursak hepsi elinde cep telefonu ile mesajlaşan ve o mesajları olabildiğince kısaltan kişilerdir, açıp iki kelime muhabbet etmezler. eğer evliyse evde kocasıyla sus pus otururlar. hatta 'hazır banyo yapacakken sevişmede aradan çıksın' deyip yalandan yere sevişirler. özetle uzun yazı yazan ve çok konuşan insanlar hakketten de sekste çok iyidirler... ''

neyse kısa keselim, yoksa 2012 nin en uzun girisi olur bu.

hülasa sevgili arkadaşlar, bkz yazarları kusura bakmasın ama sanki biraz alayı osbirci gibi.. yani ben öyle yorumluyorum. genelleme yapmıyorum ama. varsayım hepsi. varsayım sadece...
(bkz: bakınız veren yazarların duygusallığa önem vermesi)
(bkz: kukla/#17765608)
partneri ver kurtul moduna almak için uzun uzun anlatmak lazım. doğrudur. fakat mevzu al kurtul modundadır.
yazar burda kendi egosunu tatmin ediyor.
yanlış tespit. seks yapmaktan uzun entry girmeye zamanım yok. bu bile çok uz
bir konuyu kısa bir cümle içinde açıklamak varken, bazı kişiler bunu uzun uzaya anlatarak ve entry içine gereksiz kelime kirliliklerini katarak yaptıkları olay. (bazı konular için geçerlidir)

--spoiler--
yalan yok. bazen canım sıkıldığı zaman online listesini açıp o piti piti yapar, sonra kim denk gelirse 2-3 mesaj çeker ve ayarlar sevişirim. beni bilen bilir çok randumanlı biriyimdir. zate bu gerçeği de siz değerli yazarlar sayesine öğrendim.
--spoiler--

ne kadar gereksiz olduğunu sanırım açıklaya bildim.

bıdı bıdı dan başka bir içerik göstermeyen kişiler, aynı zamanda kendilerini bir sik sanıp, penislerinin altından yapıldığını sanırlar, oysa ki; oda işin gerçek yüzünü bildiği halde, kendini ağırdan satmak ister.

fazla yazmayayım da uzun olmasın, sonra sevişmek istiyorum havasında falan sanırlar, neme lazım.

diyelim ki; bu konuya inandık, peki önderimiz olan kişiye baktığımızda ben uzun yazarım dediği ve girdiği ilk 13 entry'sine bir göz atalım;

1. (#17764896)
2. (#17764831)
3. (#17764655)
4. (#17756478)
5. (#17754953)
6. (#17754768)
7. (#17754607)
8. (#17754576)
9. (#17752903)
10.(#17746181)
11.(#17745053)
12.(#17743411)
13.(#17742279)

acı ama gerçek önderimiz olacaksa önce kendisinin uzun yazıp "ben uzun yazıyorum ve iyi sevişiyorum" demeden, önce kendi entry'lerinin ne kadar uzun olduğuna bakması gerek.

eğer uzun entry giren yazarlar gerçekten iyi sevişiyorsa sanırım, konuyu öne süren arkadaşımız iyi sevişemiyor çünkü; entry'leri kısa.
psikolog yanlış yorumlamıştır seks isteyen tipler genelde bu tür başlıkları takip edip yorumlarlar uzunlukla kısalıkla ilgisi yok.
(bkz: tespit sıçmak)
entrysi uzun olanın . . .
uzun uzuuunn entryler yazıcam diye, sevişmeye forsat bulamayan yazarların avuntusudur. la 24 saat burdasınız hangi ara sevişeceksiniz diye sorarlar adama.
(bkz: nicki uzun olanın penisi de uzundur) çağrıştırmıştır.
kukla
hicbiseyebosunaiclenmeyenadam
önsevişmeyi uzun tutanlardan bahseden önerme. benim ön dediğim en az iki saat dille geçiyor lan. ehe.