arkadaşım senin derdin ne? niye gecenin bu vaktinde bu kadar uzun entry giriyosun? hiç mi işin gücün yok. anlatmak istediğini kısa kısa anlatamazmısın? bu kadar beynin yok mu arkadaşım?
Bos vakti cok olan yazardir.
okunacağına inanan umut dolu yazar tanesidir, bebeğim ya.
Bir kere paragraf yapmayı öğrenmesi gereken sığırdır. ikincisi cümlelerini kurarken anlatım bozukluğu yapmamaya özen göstermelidir. Üçüncüsü yazdığı entryi baştan sona bir daha okumalıdır.

Ama bu zekaya sahip değilsiniz. Ne yapsanız olmuyor işte. Olmuyor. Evet.
çoğu zaman okumadan geçilesi.
konuya ve ne kadar uzun olduğuna bağlı olarak değerlendirilmesi gereken yazardır.
Bu sözlüğe uygun olmayan yazardır. Yazmaya devam etsin.
Ordan burdan kopyalamadıkça, bir de hikaye anlatıyorum diye zırvalamadıkça, yazsın başımızda taşırız.

Kopyalayacağına link versin daha makbul.
derdini 2-3 cümleye sağdıramayan kopyala yapıştır yazar eylemidir.
Süzme bir sığırdır.
Yılın en büyük malı olmaya aday yazardır.
Ctrl+v yapıp girdiği entry ilgi görmediğinde kuduran yazardır.
Her Zaman yapıyorsa sıkıcı biridir. Kimse her daim uzun uzun entry okuyacak modda olamaz. Herkesin bir kırılma noktası vardır. Farklı psikolojilere yönelim söz konusudur insanda.
neredeyse kimsenin okumayacağını bile bile inatla yazan yazardır.
Uzun süre önce sözlükte uzun zaman geçirdim ve o zaman da bu zaman da birilerinin okuduğunu biliyorum. Burası benim mekanım. Kalp.
Okuyanı içine çeken bir tarzı yoksa ilk birkaç cümleden sonra diğer entriyi okumaya geçeceğim yazardır.
eğer entryleri anlam bütünlüğü ve mantık çerçevesindeyse kaliteli iş yapan yazardır. ancak uzun ve boş yazıp sadece rant peşindeyse fazla üzerinde düşünülmemesi gereken hatta sözlükten ihraç bile edilmesi gereken yazardır.
Ben bazen okuyorum ama böyle siyasi tarzı bir şeyse vallahi okumak zul geliyor. Onun için bilgiye açız bilgiye.
genelde hafta 1 defa giriyorum.
bu entry genellikle de tanım entrysi oluyor...
önce küfür ederim sonra eksiyi veririm.
ben. ipini koparan soluğu burada aldığından dolayı herkesin evde kapalı kaldığı süreçte ortamın "seme" nüfusu zirve yaptı. entryleri iki paragraftan az yazınca sözlüğün sadece %3'üne hitap edebiliyorum. gerçi asgari iki paragraf sınırı koyunca da hitap ettiğim seme kitlesi yazıyı okumuyor. böyle de bir kördüğüm bu işte.
nereden buluyorlar bu yaşam enerjisini, gerçekten merak ediyorum.
"ben böyle yazıyorum ama millet okuyacak mı lan?" diye düşünmesi muhtemel olan yazardır.
sanılanın aksine keriz değil, sözlüğü gerçek bir şekilde kullanıp ruhunu tanım yapmaya ve hakiki bilgiler vermeye adayan yazardır.

sayenizde tüm enerjileri kendileriyle çelişiyor, ama olsun asla yılmamalılar.

https://www.uludagsozluk.com/e/44659569/ güzünüze gözünüze sokmaktan büyük mutluluk duyuyorum!