bugün

(bkz: merhaba dünyali biz dostuz)
.
(bkz: türksün di mi)
- gök taşımız bitmek üzere kaptan!
+ gök taşı bulamıyorlarsa, kuyruklu yıldız atsınlar1
günümz reklamlarından birinin uyduruk konusu. geçen gün de bizim bahçeye gelmiş bunlar kovaladım taşla...*
herkeste ışın kılıcı kullanma ruhsatı olmadığından mütevellit en yakın saldırma aracına meyletmekle biraz ilkel olsada başarılı olan bir tip saldırı. şöyleki daha hısım akrabasının uzaylılar tarafından kaçırıldığını beyan veya ihbar etmiş hiçbir ademoğluna rastlamışlığımız yoktur...
"la bilimkurgumuz bile bi başka oluyo." diye düşündüren olaydır. gözümde canlandırıyorum da uzaylıyı taşla kovalayan köylüleri hakikaten yarılıyorum.

ugk*: aha! aha! dur la amına koduğum seni!
kgu*: mnı sikiyim akıttı pekmezimi pezevenk! sikerler bi daha hep california'ya iniyoruz! bide türk insanı misafirperver derler!
doğuş çay ın işaretler temalı reklamında geçen enstantanedir.
1998 de Türkiyede gerçekleşen bir hadise. Anadolunun köylerinden birinde admın tekinin uzaylı görmesi sonucunda elinde tırpanla (komşuları da meşalelerle) uzaylıyı kovalaması. işin enteresan yanı o günden beri türkiyede ufo vakasına rastlanmamış olması.
x files' in soluk soluğa izlenen bir bölümünün ardından uyunduğunun göstergesi. *
ABD'ye bi yerlerde;-Ooo may gad! oda ne adamım yoksa uzaylı mı kaç kaç..
Türkiye'de bi yerlerde;-la hasan o ne lan uzaylı mı vaay a.q'umun uzaylısı benim tarladaki ürünleri eziyo hasan daşş at daşş at kaçsın ipne.
yapılması gerekli bu eyleme tüm ufo düşmanları davetlidir.
(bkz: uzaylıya taşla saldırmak) aramak....
yanlıs hatırlamıyorsam olmuş bir olaydir. bir ara haberle çıkmıştır, köylüler küfür ederek ufolaraı taşlamışlardır.

not: haber kaynagı aranmaya başlanmıştır.
onaların yukarda olduğu varsayımına dayanarak inşallah onlarda bizi taşlamaz diye düşünmeme neden olan asılsız eylem.
zamanın uzay çağını yakalamış süper güçlerine karşı kazma, küreklerle kazanılmış bir zafer olduğundan yola çıkılarak zafer yakındır denilebilir.*
(bkz: yuh artık)*
türkçe karakter olmamasından dolayı okuyup koptuğum başlık.
(bkz: bırak o taşı yerine)
(bkz: öpüşüp barışın)
(bkz: kaç yapıyo bu meret)
(bkz: uzaylıda olsa insan insandır)
bir eli belindeki havluyu, bir eli de tası tutan, pancar gibi bir suratla kafasından sular damlar vaziyette yalın ayak uzaylının peşinden koşturan bir türk, pekala bu olayın öznesi olabilir kanaatindeyim ben.

(bkz: uzaylıya tasla saldırmak)
(bkz: hamam tası)
(bkz: swh)
uzaylı kardeşimize, dünyada yaşam olduğunu bir gösterme çabasıdır.

(bkz: uzaylılar da türkmüş)
türkiyenin 52. bölgesinde meydana gelmiş olay. X files'ı sarsan bi durum.
(bkz: yalnızce türkiyede görülebilecek olaylar)
(bkz: maç yaparken ufonun camını indirmek)
bir zamanlar
(bkz: uzaylıya hareket çekmek) vardı
(bkz: uzaylıya aduket çekmek) vardı. onlara n'oldu?

heralde
(bkz: yalan oldu)
(bkz: radyasyon)
aha kafası yarıldı * diye haykırırarak uzaylıyı dumura uğratma çabası *