bugün

türkiye de görüldükleri her iddia edildiğinde merak edilen sebeptir.
mesela amerika da mısır tarlası saplantıları var. bizde piramit neyim de yok ki anılarını tazelesinler. teknolojimizi merak etmeleri için de bir sebep yok. acaba diyorum onlara taş atan köylüleri mi aramaktalar hala...
haktan akdogan gercegini duymus olmalaridir.
uzaylidan cok uzayli olmus saygideger bir abimizdir kendisi. gelip elini opmek istemis olabilirler.
(bkz: buralarda müslüm diye bir hıyar varmış)
(bkz: türkiye de cok bor varmis)
(bkz: reyhan karaca)
(bkz: türkiyede kizlar teklif ediyormus).
Bu kadar kötü yönetilen bir ülkenin vatandaşları nasıl oluyor da her seferinde aynı partiye aynı oranlarda oy veriyor diye merak ettiklerindendir.
Akabinde uzaylılarla iletişim kurulup:
''Türkiye'ye nasıl buldunuz?'' , ''bir daha gelecek misiniz?'', ''istanbul'a gittiniz mi?'', ''x yeri gezdiniz mi?'', ''ülkemiz nasıl'', ''türkiyeyi nasıl buldunuz?'', ''bir daha gelecek misiniz?'', ''son kararınız mı yani?''
Tekrarlanan ve saçma soru yağmuruna tutulmaları muhtemeldir.
Geliş günleri hakkında daha malumatlı araştırma yapılırsa görülecektir ki karasal yayın hudutlarına girip, aşk-ı memnu ve yaprak dökümü gibi dizilerimizi seyrediyorlar.
(bkz: merak ne güzel şey güzel şey merak)
döner yemek.
uzaylılar için türkiye'in en iyi ve en elverişli ülke olduğu aşikardır. zengin kaynaklara sahip olan uzaylıların dünyada yapabilecekleri en mantıklı iş satın almadır. her bir bokunu özelleştirmeye çalışıp mümkün olabilecek en ucuz fiyatları veren türkiye'den iyisini hangi uzaylı bulur?

sorarım size a sözlük okurları, nerde bulurlar daha iyisini?

malum, 20 sene sonra ekonomik krizden dolayı parası olan her uzaylı istediği kadını satın alabilecektir. erkekler popo gösterip "hani bana, hani bana?" diyip yeşil tarak hastası olacaklardır.

sen phazon x-762 gezegeninden gelsen türk kestanesi kütürdetmez misin a sözlük yazarı?
müsafir perver bir ülke olmamızdan kaynaklı olabilme ihtimali aydınlattı bir anda zihnimi..**
(bkz: bok var)
(bkz: dışkıyla beslenen uzaylı yaşam formu)
tokat atıp "uzaydan geliyoruz lan biz, kendinize bi çeki düzen verin!" demek.
sabri sarıoğlu sayesinde olacak.
nasıl mı?

görsel

birgün düşürecek biliyorum... *
(bkz: biz öyle bakıp bakıp gideceydik)
(bkz: geçerken uğradık)
türk insanının dna şifresini çözememe sebeplerini detaylı araştırma amaçlı olabilir.
türk - i yemeklerin lezzeti hakkında duyum almış da olabilirler.
yahut
abi birine bakıp çıkıcam diyebilirlerde. *
(bkz: fıstıklı baklava)
(bkz: seks turizmi)
(bkz: koylu goren masum uzayli)
(bkz: ali nazik)
kız isteme.
tatil için hem ucuzluğundan hem de rahatlığından ötürü türkiyeyi özellikle de antalya ve muğla'yı seçmektedirler. ha arada bir uzun yoldan geldikleri için yorgunluk falan oluyor herhalde karıştırıyorlar afyon'a veya uşak'a iniyorlar.
zamanında gezegenlerinden kaçan c.ronaldo yu almaya gelmeleri olabılır.