bugün

Aşkın her daim tutkusunu ve tazeliğini muhafaza etmesini sağlayan birlikteliktir. Ama bu işin bir nevi mükafatıdır. Onca sıkıntıya ve özleme katlanabilen insan için belki de daha keyiflidir.
Ayrıca: (bkz: uzakyol kaptanı)
Denedik olmuyor, 5 sene sürdü sonra bitti. Kesinlikle uzak durulması gerekir. Sonundan toparlamak bir sene alıyor.
ya en saçma ilişki biçimi bence ya tamam yaşayan güzel yaşıyo eyvallahta ben gelemem oyle seye aqu hani birkaç hafta gider falan neysede ayda yılda bi görücem, sadece mesajlaşıcam falan bayar adamı o ne ya zaten bence anca über romantik kişilerseniz yürür bu ilişki başka türlüde olmaz gibime geliyo.
çok yıpratıcıdır, eninde sonunda biter..
ilk zamanlar inanilmaz zor ama sonralarda mutlu olunabilicek olaydir.

Mesafeleri hiçe sayip onu gece sesinle uyutmak. Yaninda hissetmektir.
çok zordur, çok özletir ama yanında yoktur olamaz.
(bkz: uzak mesafe ilişkisi) uzaktan aramaya inanmak.
denemeyin. yada deneyin görün.
zordur, et ete değmesi gerek.
Dünyanın en muhteşem aşkını yaratır kalbinuzdevsabırı nefis kontrolünü ve sadakati ogretir.tavsiye edilir)
Aslinda sicagini hissetmemek koyar. ama en guzel askin ortaya cıktigi durumdur. Telefonda masal okumak güzel olur.
Bok gibi...
1/2 ilişkidir.
berbat bir durumdur hiç girmeyin rica edicim.
Eğer geçmişte uzun bir birliktelik donemi geçirilmiş ve bir donemliğine uzaktan surdurmek gerekiyorsa makuldur, zordur. Ancak tanışıklıktan itibaren bir ilişki uzaktan ise, saçmalıktan oteye gitmez. Koklamadan, değmeden, opmeden, gulusunu seyredemeden bir ilişki yaşanılabilir mi?
Bitiyor azizim uzaktan ilişki işi yalan. Onca emekle onca gayretle göt olduğunla kalıyor,değmeyecek kişiye değer yüklüyorsun. Bende kandırdım kendimi uzaktan yaparım diye evet göt oldum.
abd ile çin gibi bir ilişki var ama bireylerin ne yaşadığı belli değil.
sozlukteki insanlarin akillandigini gordugum iliski turu. evet olmuyor iskambilden evler gibi emek emek yapiyorsunuz en ufak bir hatada caatt yerle bir oluyor maalesef. you should steer clear of this kind of relationship. evet fifty shades of grey'deki bir christian grey alintisini kendi versiyonuma cevirdikten sonra entrimi bitiriyorum. esen kalin.
gereksiz ve zorlama ilişki türüdür.
bol kıskançlık olur.
çok sancılıdır.
eğer ilkokuldaysanız güzeldir. sonrasında işler biraz değişir.
kimle yaşadığınıza göre olumlu veya olumsuz yanları olabilecek bir ilişki türü.
(bkz: uzak mesafe ilişkisi) (bkz: aramaya inanmak) (bkz: acemi yazar birliği).
zamanında bir kızla tanışmıştım internetten neyse bir kaç hafta hoş sohbet arkadaştık falan sonra ben ona karşı bir şeyler hissettim o da bana karşı hissetmeye başladı biliyordum kız samsunluydu ben ise konya lı ama o zamanlar da daha çocuğuz be lise 1 ya da 2 (aklıma geldikçe daha gülerim) neyse tabi kalpte duran aşk beklemezmiş bizim arkadaşlıkta pek uzun sürmedi çıktık onunla, çıkmaya başladık ve hani gerçek manada uzak mesafe ilişkisi yaşıyorduk ve bu ilişki tam 1 yıl böyle devam etti her hafta 24 saatten fazla konuşuyorduk birbirimizi tanıdıkça kız bana bağlanmıştı bende ona bağlandım ama hayatında bazı gerçekleri vardı.. yaptığımız çocukluktu biliyordum ve artık kızın ağzına evlilik lafı da hiç durmadan dolanmaya başlayınca mecburen bu ilişkiyi bitirmek zorunda kaldım çünkü evleneceğimizin bir garantisi yoktu sonuçta ümit veremezdim ve tabi ki daha lisenin başındaydık kendimi soğutmaya başladım ondan mesajlarına cevap vermiyordum günlük 3 saat telefonla konuşan biz artık haftada bir konuşmaya başlamıştık eh kız salak değil tabi anladı ne yapmaya çalıştığımı sordu bana neden böyle yapıyorsun diye bende açıkladım bak dedim ben daha seni bir kez bile gerçekte görmedim hadi resimlerini görüyorum msn den konuşuyoruz falan ama gerçek çok başkadır dedim iş artık son reddeye gelmeden buna bir son vermek gerekiyor farkında mısın biz daha lisenin başındayken evlilikten bahsediyoruz sana umut vermek istemem dedim kız peki dedi ayrılmak biraz acılı oldu sonra aradan bir kaç hafta geçti bir cumartesi günü sabah ben yatağımda horul horul horuldarken telefonum çalmaya başladı uyandım o arıyor şöyle bir silkindim ve cevapladım bana dediği şey (konya nın çumra ilçesindeydim) ''çumra otogarındayım gel beni al'' dedi kan beynime sıçradı gerçekten böyle bir şey yapmış olabilir mi olamaz mı derken hemen üstümü giyindim erkeklerin genel haftasonu profili olan saçsakal karışık şekilde dershane için verem gereken parayı da çekip cebime katarak otogara gitim vallahi ordaydı ben daha uykuluyum ne yapacağımı bilmiyorum şaşkınlık içindeyim ilk defa gerçekte görüyorum onu sarı saçlarını kahverengi gözlerini ve istemsizce ağzımdan çıkan ilk cümleyi de dün gibi hatırlarım ''sen deli misin'' demiştim o da gülmüştü bir şey dememişti acıkmışsındır deyip tavuk dürüm aldım kıza * neyse yeşil bir alana gittik sordum nasıl geldin onca yolu diye anne babasına cemaatteki ablalarına gittiğini orda kalacağını söylemiş haftalarca yol parası biriktirmiş ve nasıl geleceğini araştırmış allahım hala aklıma geliyorda lisenin ilk yılıydı ''işte dedi beni gördün istediğin ve bahanen buydu şimdi beni gördün ikindi geri 4 te geri döneceğim biletim hazır ne diyeceksen şimdi de demişti yerde sarı bir çiçek vardı git dedim bir gün bu sarı çiçeği sen bana vereceksin senin einden alacağım dedim artık filmlerden mi özenmiştim ne olduysa böyle bir şey demiştim yalnız otobüsün de önündeydik herkes bize bakıyordu ben nasıl utangacım kız bindi otobüsüne gitti aradan çook yıllar geçti şimdiki durum ise bende saklı kalsın..