bugün

Bu konuyla ilgili yazarım detaylı bir entry olacak ancak telefondan çok zor.kısaca tanım yapmak istersek kesinlikle böyle birşey girişmeyin. Pişman olursunuz üzülürsünüz.
Büyük konuşmayayım ama uzun sürelisini yapabileceğimi hiç mi hiç sanmıyorum.
Zordur.
Etrafında mutlu salak çiftleri görüp senin ‘sap’ dolaşman...
iletişiminin mektup, telgraf ve teleks ile sağlandığı yıllarda, bugün okunduğunda tatlı bir nostlalji yaşatacak olan, bazıları dolma kalem ile yazılmış olan mektuplara sığınmanıza yol açar.
“Ah şimdi yanımda olsan.”
birbirinizin hayatını cehenneme çevirmiyorsanız gayet güzel olan ilişki. düşünsene sevgilin var ama yok.
bundan daha güzel ne olabilir ki...
Dokunmadan, sevişmeden, beraber vakit geçiremeden bir ilişki ne kadar sağlıklı yürüyebilirse öyle devam eder. Sanki biraz zorlama gibi..
Çekilmezdir. Tabi bir süre sonra, yersiz kıskançlıklar kısıtlamalar.. çünkü görmüyorsun, zaman geçmiş üstünden. Konuşulacak şeyler bunlar yani eninde sonunda o da insanı yalana sürükler.
kaç kere yazdıgımı bilmiyorum ama. fena sınanıyorsunuz. yşamayın gerek yok valla gerek yok.
10 yıl geçiyor mesela ama her şey aynı.
otel odasında terkedilmenizle biter.
bunun en başarılı örneğini sergiledim ben.
bi şekil oluyo da yıpratıcı.
çok yakar hatta karşıdaki evli veya hemcinsin bile çıkabilir girmeyin o toplara gençler sonra şırnak'ta evlendiği kadın gerdekte erkek çıkan eleman gibi kalakalırsın...
Beni artık yoruyor. Yanımda olsun istiyorum.
Ülkeler arasıysa bokumsudur. Ulan bir schengen vizesi kaç para haberiniz var mı? Uçak bileti zaten uçmuş..
Zor ilişki.
Uzak durun arkadaşlar. Sevgiliden değil, bu tür ilişkiden.
Seni özel hissettiren kişiyi kilometrelerce uzakta bulup bir süre sadece görüntülü konuşarak yetinmeye çalışmaktır.
Seni özel hissettiren kişiyi kilometrelerce uzakta bulup bir süre sadece görüntülü konuşarak yetinmeye çalışmaktır.
Kişiden kişiye değişen ilişkidir.

Belli bir zaman kıstası varsa beklenilebilir bir o kadar da yaşanılabilir bir ilişkidir. Ama zamansal anlamda ucu açıklık varsa pek de istenildiği gibi gitmeme ihtimali vardır.

Beklemek, özlemek anlam kazanır. Ama özlemenin de fazlası insanı yıpratır.

Çok değişkenli matematik sorusu gibidir işin özü.
olmaz efenim olmaz.

ben bir şehirde sen kimbilir hangi şehirde, her gece yıldızlara bakıp birbirimizi mi hayal edeceğiz şimdi?

ulan şehirden yıldız gözükmüyor ki!

birbirimizi arayıp saatlerce telefonda mı konuşacağız? günün her anında birbirimize sevgi pıtırcığı mesajlar mı yazacağız?

ben çok konuşmayı seven bir insan değilim ki. maksimum günde 10 dk konuşuruz. cumaları da mesaj atarım.

benden olmaz uzak mesafesi ilişkisi şeysi, bana ters.
zor yürütülen ilişki türüdür. sürekli elinizde telefonla gezersiniz ve bu durum bir süre sonra sizi rahatsız etmeye başlar.
Tercih edilmemesi gerekendir. Nereden bakarsanız bakın her şekilde sorun teşkil eder.
Güven probleminiz yoksa ve kendinize ait sevdiğiniz bir hayatınız varsa yani kendinize vakit ayırıyor,çeşitli hobiler vs ilgileniyor ilişkinizin bunlara engel olmasını istemiyorsanız muazzam bir şeydir. Araya giren hasret unsuru da kavuştuğunuz anda bambaşka keyifli bir ateşe dönüşebilir.
zordur belli bir zaman sonra işkence gibidir.
Asla yaşanmaması gerekendir.