bugün

(bkz: yazık) * *
(bkz: ben çaylak yapan budur)
(bkz: uyuyan sevgiliye tecavüz etmek)
eğlenceli bi aktivite. sevgilinin de hoşuna gider aslında ama diyemez bağırır çağırır felan. hele pijama varsa üstünde bide arasına kaçmışsa, orta parmağımızı ağzımıza alıp bir güzel ıslatmak suretiyle hızlı bir şekilde göt loblarının arasına daldırırız. ananskym diye sıcrayarak uyanır. hayvansin martilarisevenadam der üstüne yürür felan olaylar gelişir..
(bkz: sevgiliyi uyandirma yontemleri)
uyanan eski sevgiliden özür dilemeye çalışmak ile devam edecektir.
seri eksi oy veren ibnenin mahmutu uyandırma yöntemi.
o ilişkinin bokunun çıktığına delalettir.
tez zamanda yolları ayırmak şarttır.
sevgiliyi yastıkla uyandırmaktan sonraki yaratıcı eylem.

valla bunu yapanlar olduğuna inanıyorum. şöyle ki; geçen gün parkta geziniyorum. köpekler için çok özel bir saha var. orada köpekler koşuyor, oynaşıyor vs. o kadar çok köpek gördüm ki, siz diyin 10 ben diyeyim 15. benim gibi uzaktan köpekleri izleyen biri arkadaşına demez mi. bende duyuyorum böylece . "abi buraya bir kedi atsak"

işte bu yüzden ben her tür piskopat insanın varlığına inanırım. insanlar binbir çeşit. manyağı var, az gelişmişi vs. yani pandik de atar biri.

edit: içimizde sevgilisini pandikle uyandıran biri mi var. ey sevgili geçmiş olsun. şans işte napcan. gönül işte ota da konar pandikçiye de.
sevgili eğer uyanmıyorsa, tüm ısrar ve çabalara rağmen horul horul uyumaya devam ediyorsa, uyanık olan sevgilinin canından bezmiş bir anında aklına gelen, muzip bir eylemdir. sadece muzip midir? değildir tabi ki.
hayvanlık, öküzlüktür diyeceğim bir olay. kız arkadaşın yanına gidilir ve erojen bölgeye doğru yapılan cücük hareketinin alasıdır. fantezi arayan bireyin yaptığı mallıktır. a benim öküz arkadaşım öp, güzel sözler söyle, omzuna bir öpücük kondur falan feşmekan.
(bkz: ayrılma sebebi)
(bkz: default turk erkegi formati)
bu tip bir iğrençliğe maruz kalmış kız için güzel bir intikam planı: bir sonraki akşam erkek uyurken gizlice yorganı üstünden alınır, yatağın kıçla temas ettiği bölgeye çaktırmadan yumurta akı sürülür, erkek 1 saat sonra falan uyandırılır. kopacak kıyameti seyredin.
tanımsa tanım: yapılacak dallamalığın daniskasıdır.
konuysa konu: sonrasında tokat yenilir, oturulur lost seyredilir.
(bkz: kısasa kısas)
(bkz: aferim)
uyuyan sevgilisinin suratına boşalan adama göre çok iyi bir insandır. eli öpülesidir.