bugün

Kafayı örterek uyumak, karbondioksit konsantrasyonunu arttırır ve beyne hasar veren etkilere yol açabilir.
sivrisinek vızıltısından kurtulmak için uygulanan ama uzun sürmeyen geçici çözüm.
kışın kafası üşüyenlerin bir numaralı tercihi.. fakat alışkanlık haline getirip yazın yapanlar da var..
Geceleri karanlıktan ve etraftaki gölgelerden korkan insanların yaptığı eylem.
genelde yapılan çarşafı kafaya sarıp öyle yatmaktır nedense yazın sıcağında bile yapılsa kan ter içinde kalırız ama yinede yaparız bunu.
(bkz: deve kuşu)
insanın kendi kendiyle başbaşa kaldığı, fantazi çadırı.
gece lambasını kapatmayı unutup yatağa giren sonra da ışığın gözünü almasıyla bir türlü uyuyamayan kişilerin gerçekleştirdiği eylem. tamamen üşengeçlikten efendim.
Kafayı örterek uyumak, karbondioksit konsantrasyonunu arttırır ve beyne hasar veren etkilere yol açabilir.
Canavar falan gelirse bunun üstü ortülü der gider diye.
iki yastık arasına tost yapıyorum. O daha da kötü sanırım. intihar etmeye mi çalışıyorum acaba?
Benim yaptığımdır.
Kış'ın sevdiğim yaz'ın ise sevmediğim eylem.
odada sivrisinek varken ve bulup öldürmeye mecalim yok iken başvurduğum yöntem.
Herhangi bir yerden ısık geliyosa yaparım.
Yeap i'm a vampire jfkfk
canavar gelirse belki fark etmez diyerekten başvurulabilen uyuma yöntemi. gerçi bunu devekuşları aslanlara karşı denediler ve başaramadılar ama olsun denemekten zarar gelmez.
Bazen ışıktan rahatsız olup kafamı örteyim diyorum en fazla bir dakika içinde nefessizlikten öleceğimi düşünüp tekrar açıyorum.
Siz nasıl uyuyorsunuz ya . Ben boğuluyorum.
Hayatım boyunca asla yapamadığım şeydir. Yapana da saygım var gerçekten. Nasıl nefes alıp veriyorlar, o içerideki oksijen murdar olur be.
kışın soğuktan, yazın sivrisinekten korunmak için yaparım.
Depresyona girmiş birey yapar bunu kafa dahil vücudun her yeri yorganla örtülür kişi kendini hayattan soyutlar.