bugün

şuana kadar ne kaybettiysem hep uyurken kaybettim.
bir de uyurken kaybettiğimiz zamanlar var tabii.
evlat acısı gibi geliyor bana üzülüyorum.
uyumak zayıflara özgü 1 durumdur...
ben leon gibi gözü açık dinlenebiliyorum...
Gone girl'ü izliyorum. Dehşet film, siz de izleyin.
telefonum bozuldu. bilgisayarı kapatıp yatakta telefonla oyalanırken uyuyakalmaya alışmışım. telefon yok diye bilgisayarı kapatamıyorum mk. resmen bağımlı oldum.
ders çalışıyorum.
Çünkü bu Amina kodumunun virüsünü kaptım.

3 gün önce gece Boğaz'ım sızladı. Sabah uyandım hastayım. Iste Boğaz ağrısı burun akıntısı derken mükemmel bir bas ağrısı ve ateş vardı. 1 gün yattım. Cuma günü sanırım biraz daha iyiydim. Herseyi yiyebiliyordum ve Yarin geçer diyordum.

Cumartesi oldu.

Ben böyle Hastalığı'n anasını avradını sikeyim ya. Ulan nefes alamıyorum nefes. Bildigin nefes alırken canım yanıyor. Acıdan nefes alamıyorum lan Kafayı yiyeceğim. Gittim naneli seker aldım Boğaz'lar ferah olsun nefes Geçişi rahatlasın diye. Amina kodumunun şekeri Sağolsun müthiş etki yaptı. Her 5 metrede bir balgam atar oldum. Ulan buna da eyvallah. Hava mükemmel, altta içtik kalın pantolon gün Çorap bot atkı ve kalın trençkot.

Arkadasım uzun kollu ince şeyle geziyor. Ben ise ellerim her dakika cebimde olduğu halde buz gibiyim. Sıcak seyler içiyorum olmuyor. ilik seyler içiyorum olmuyor.

Sigara da içmiyorum lan ben. Anasını sikeyim bit artık orospu cocugu. Eve gelene kadar her 4 metrede bir tükürdüm. Annem bu böyle olmayacak dedi ve zorlayarak o karabiberli Balı yedirdi bana.

Ilk 2 saat terledim ateş basti Boğaz'ım yandı. Tükürügumu yutamadığım icin midir bilmiyorum ağzım sürekli tükürük üretiyor amk. Attığım balgam yetmemiş bir de tükürük kusuyorum. Saat 3 e kadar döndüm durdum 40 dk uyumuşum sanırım. 4 de yine uyandım. O saat bu saat uyumaya çalışıyorum.

Ve kaç gündür Gözüme uyku girmiyor. Her gün 3 saat uyku 1 tabak Çorba. Kiloyu geçtim ulan uyku yok lan uyku. Gözlerim uyku diye ağlıyor. Ama bu anasını avradını soyunu Kitabı'nı siktiminin hastalığı Yüzünden uyumamiyorum.

Az önce banyoda bi baktım da bademcikler sivilce gibi şişmiş ağzımi açtığımda görüyorum. Ve balgam atmayı denedikçe kan tükürdüm.

Ben böyle ısın Kitabı'nı sikeyim lan erkek hâlimle odanın ortasına oturup ağlayacağım simdi.
Geçmiş olsun kardeş iyi dayanmıssın ben olsam çoktan intihar etmiştim.
çünkü beynim bana kalk diyor. kalk ulan ibine, hayatın uyumakla geçiyor diyor. uykuyu hayat felsefesi belirlemişsin, normal uyku yetmiyor bir de ayakta uyuyorsun diyor. ben de kendisine küfür ediyorum baş muhattap beynim çünkü. kafamı sikeyim. evet.
sabah istanbul gece boston. nasıl uyuyayım amk dedirten.
uyumuyorum çünkü gece *
uyumuyorum çünkü uykumun laz damarı tuttu...
ingilizce çalışıyorum sınavım yok acelemde yok uykumda yok düzenli çalışan başarılı olur artı işe girerken diğer meslektaşlarımı ingilizcemden dolayı elemiştim.
Çünkü uykumu ararken uykum kaçıyor diyebilirim.
Uyumuyorum çünkü koca bir bardak şekersiZ sütsüz kahve içtim.
çünkü lanet olasıca her şeyi düşünen bi' beynim var, kocaman. o da insanı dertli gibi mutsuz gibi bi' şey yapıyo. ondan uyumuyorum. atsak ya beynimizi. salak salak.
namaz, sahibini yolda komaz, dersim 10 da başlıyor geç yatma özgürlüğümü kullanıyorum.
çünküsü; yaklaşık 20 dakika sonra bitecek olan brooklyn-atlanta nba maçı bitince 450 tl cebe indireceğim içindir.

yahu niye fiyat yazdım fakir fukarası var tüh.
Sabah yine lanet olası staj var ve o saatte kalkamayacağımı biliyorum! Uyumadan gitmek çok mantıklı olmasa da seçenekler arasındaki en mantıklı tercih.
Uyuyamıyorum.

1.5 saat uyuyabilmişim ve yine midemin ağrısı yüzünden uyandım. Yaklaşık 5 gün önce yemek zehirlenmesi yaşadım dün neredeyse bitti gibiydi ve ben uykudan kusma hissi ile uyandım. Hatta şuan babamı bekliyorum zira doktorun verdiği iğnelerden vurması lazım. Bu entry yi bile kivrandigim yerde babamı beklerken yazıyorum çünkü dayanabilmek için zaman geçmesi lazım..
Üst kattaki ibneyi su basmış. Biz de payımıza düşeni aldık.. elimizde vileda üst kattan damlayan suları kovaliyoruz.
uykusuzluğun dibine vuruyorum.
Uyudum uyandım hala anlamadım.
uyuda geçen zamana acıyorum.
bizi Böyle oyunlarla uyutamazsınIz! Müs lü man u yu ma...
Melih Cevdet anday'ın şu şiiri olayı anlatıyor.
görsel
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar