bugün

birkaç sabah yapılması durumunda alışkanlığa dönüşebilecek eylem. ayrıca bir haftadır vampirlerle ortak bir nokta bulmamı sağlayan durum.
çok zevklidir.bi de süt ,kahve falan içilirse daha hoş olur. (bkz: sessiz sakin oh miss)
bütün gün de uyumakla geçirildiğinden özellikle kış günleri güneş görülemez.

(bkz: güneşi göremedim)
vampirlerin içinde bulunduğu süreçtir. zira güneşi görmek istemezler.
yarasa gibi yaşamaktır. evet bu bir sorundur, hiç şikayetçi değilim.. hem alıştım uyku gözlükleriyle yatmaya, sabaha kalktığımda onların izi olmasa içim rahat etmiyor lan. tatilde memlekete gidince aile tarafından çok garip karşılanıyor, uyumadım sanıyorlar.. oysa gece boyunca mala bağlamış vaziyette ortalarda dolaştığından haberleri olmuyor. hem bu saatte yazdığın entryi okuyan bile olmuyor, ne yalnızım.. oha..

- oğlum günaydın, erkencisin
+ error.. küt!

(bkz: ikinci öğretimin zararları)
biyolojik saat makanizması sikilmiş bünyelerin eylemi. *
(bkz: sabah ezanının verdiği huzurla uyumak)*
(bkz: night watch)
(bkz: blade)**
sabaha kadar sevişmekten pardon,tatmin olmak için sikişmekten başka birşey yapmadığının göstergelerinden biri.
kahvaltıyı yapıp uyumaktır. (bkz: güneşi gördüm)
an itibariyle yaptığım olaydır. yanımda birileri olsa daha iyi olurdu denilen durum.
(bkz: uyumak için şenol güneşi beklemek)
an itibariyle 262 kişiyle içinde bulundugumuz durum.* *
(bkz: güneş doğdu akşam oldu)
bazen sevgiliye romantik mesajlar atmaya sebebiyet verendir. şöyle ki sevgili sorduğu zaman ne yapıyorsun diye güneşin batışını bekliyorum derim, uyumak için ama belki daha fazla beklerim güneşin doğuşunu da izleyip anılarımızı hatırlamak için yazarım.*
güneş doğunca anlık enerji hissetmek sanki uykun kaçmış gibi. sonra kendini günün ortasında yüzünde yastık izleriyle evde tek başına bulmak.
muhtemelen şu an online olan yazarların yaptığıdır. ben de bu eylem içerisindeyim. güneş doğacak, kitap okuyacağım sırf gözlerimi yormak için ki hiçbir şey düşünmeden uyuyabileyim.
güne aydınlıklar içinde başlayıp gözlere karanlıklar çökertmeye çalışan birey eylemi.
saat nasılsa 4 oldu uyumasam da olur diyip, kahvaltıya kadar dayanıp uyumaktır.
Bugün de gerçekleştirdiğim eylem. Ben yatıyorum hadi size allah rahatlık versin.