bugün

Şu an yaşadığım sikimsonik duygu, uyumak istemiyorum resmen amına koyim hatta bu gece bitsin istemiyorum, şeb i yelda ol payidar düca.
mutlu oluncada gelen , mutsuz oluncada gelen his. mutsuz olunca istememek değilde , uyuyamamak daha doğrusu.
(bkz: kar fırtınası)
Istiyorum cok istiyorum hemde ama gelmiyor ahlaksiz uyaninca da ayilamiyorum.
çok yorgunsam ve moralim bozuksa yaşadığım durumdur.

bazen de isteyip uyuyamazsın, o daha kötüdür.
görsel

6 da kalkacağım ve ısrarla boş boş oturuyorum.
Ben de yoktur. Hadi iyi geceler.
Yarın hiçbir işi olmasa uyumak ister insan. Çünkü kafası rahattır. Ama işi olan kişi zor uyur.
yaz aylarında verimsiz geçen bir günün sonunda, uyumaya değecek bir aksiyonun, yorgunluğun yaşanmamış olmasından kaynaklı, uyumak istememe halidir.
Uyuma zorunluluğundan nefret ediyorum. Ancak uykuyu da çok seviyorum, uyanmak istemiyorum sabahları. Az uyuyan bir insanım, 4-5 saat de yetiyor ama keşke uyumadan aynı dinlenmeyi sağlayabilsek. Maalesef sağlığımız için uyumamız şart ve uykuya direnmek de bir yere kadar.
Leş gibi yorgunum ve gözlerim kapanıyor ama uyumak istemiyorum. Bayılacağım az sonra, direniyorum.
sürekli olarak içinde bulunduğum durum.

Öyle klişe örneklerden hayatı kaçırmak, kötü rüyalar görmek gibi bir sebebim de yok, sadece uyumak istemiyorum.

Bağımlılık yapan, gözlerin şişmesine sebebiyet veren tehlikeli bir hal.
Yalnız degilsin karşim.
uykunun gelmediğine işarettir.
uyku çok zaman kaybı ya. keşke sadece 1-2 saate dipdinç olabilsek.
şu an pek istemiyorum. sabaha doğru belki.
1 saat tavana bakmadan uyuyamıyorum.
Sürekli pozisyon değişerek döndüğünüz yöne sarıldığınız yastığı, telefonu geçirme eylemi akabinde saçlarınız uzunsa altınızda kalmasın diye hepsini toplayıp uzandığınız yönün aksine uzatmanız demektir.
Bir şeyi istemek bile yorucu ya, pü
o yüzden uyumuyorum zaten...
beni uyutmayan o içtiğim kahve mi yoksa likitin kahveli olması mı çözemedim ama uyumak istemiyorum. risperdal almayınca sanırım yarasaya dönüşüyorum.
Baş ağrısı sebebi ile yaşadığım olaydır. Gerçi bir de alışmışlık var. Gündüzleri uyumak daha keyifli geliyor.
şuan gerçekleştirdiğim eylem. uyku hayırdır nerelerdesin cimcime hiç bize uğramıyosun.ehehuhe.
2 yıl sonra sözlüğe girip bu entryi yazmama sebep olan durum.

Bir daha gelmeyecek eski güzel günler gibi, her şeyin yeni olması beni çok üzüyor
Erken yatayım dedim yattım ve erken uyandım. Şimdi uyusam 2 saat sonra kalkar mıyım, bilemiyorum.
Matematiğimi kullandığım noktaya bakın, püü