bugün

geçmişte yaptığım hataları düşünüyor ve pişman oluyorum bunun kimseye yararı yok ama düşünmek beni rahatsız ediyor.
Selami Şahin acaba şu an ne yapıyordur diye düşünmeden uyuyamıyorum.
ölümde sonra hayat var mıdır acaba diye düşünürüm mesela hmm harbiden var mıdır acaba !...
sevgili, sevgili, sevgili..
sevgiliye sarıldığın ya da tekrar sarılacağın en yakın zaman.
onun o güler yüzü, güzeller güzeli gözleri. **
kelebek mi dalsam kurbağalama mı.
sevgiliyle son sevişme.
düşünüyorum, o halde varım aq.
uykuya dalan zat ergenliğin zirvesinde bir genç ise, ablalar, cicikler ve tekrar ablalar..
düşünmeyi istemediğin herşey...
ulen şimdi ben bu kızla iki senedir çıkıyorum hala vermedi acaba bu yatakta verse... ZZzzZZzzz...
iyi geceler hayat, bugün de seni yaşayamadım.
bütün günün muhasebesi yapılır ilk önce. sonra varsa sevdicek gelir akla .
uykuya dalarken kendi hayal dünyamda gezinirim sadece. farklı yerler hayal eder ve oralarda yeni insanlar tanırım.
aslında tanıdığım insanlar bilinçaltımda gizlediğim hiç farkına varmadığım ama bana ait karakterlerdir.
toparlamayalıyım kafamı toparlamalıyım evet geldi. şimdi jameica sahillerindeyim hindistan cevizi yarıya bölünmüş içine kamış atılmış şemsiyeli hemde buzlu oww içinde de rom var sahildeyim şezlonga uzanmışım arkadan reege çalıyor arkamda bir el hissettim oww karayiplerden bir hatun masaj yapıyormuş.

- nigga kalk kalk işe geç kalıyon.

- amma uyumuşum ya.

- ne uyuması lan geceden beri gözlerin açık bende dedim gözleri açık uuyor herhalde.

-neyse o zaman saat kaç hindistan cevizim nerde.

- ne hindistan cevizi manyak git dolapta kola var iç.

-ya rom.

- akşam votka kaldı da sabah sabah yuh be.

- en iyisi poğaça çay a talim hadi görüşürüz.
1)-tuvalete gitmedik tüh yaaa. şimdi kalkmak zor geliyor. gece altıma yapar mıyım acaba ?
2)-ulan şimdi uyuyoruz ama yarın gene okul var. gene sabahın köründe kalk, çantanı topla... gene uykumuzun içine etti. ne uyku kaldı ne birşey. sözlüğe gireyim bari...
(bkz: iceberg salatası)***
bir çitten öbürüne atlayan kuzular, kuzucuklar*
Kişiden kişiye ve içinde bulunulan zamana göre değişir düşünülenler. ancak bir gerçek vardır; o da düşünce faslı uzadıkça uyuma ümidinin giderek azalması durumudur.
sen uyurkeni dinleyip yapılıyorsa bu eylem sabaha kadar çıldırmaya sebep olabilecek düşüncelerdir. göz yaşlarınızın yastığınızı ıslatıp geçmesi değildir sorun, sorun onun aklından geçip geçmediğinizdir...
-00:45 yani 07:45 7 saat var bence yeterli bi uyku yanii neyse yatayım saat ilerliyo.
en iyisi düşünmemektir çünkü düşündükçe uyuyamaz insan,paso aklına nedenler niçinler takılır durur.kötüdür yani uykuya dalarken düşünmek.
bazen öyle şeyler düşünürsünüz ki bu düşündüklerinize kendiniz bile şaşırır, "ulan bunu ben mi düşünüyorum, vay anasını" demekten alıkoyamazsınız kendinizi.

(bkz: ben kendimden biliyorum)
bugün allah için ne yaptın?olması gereken inananlar için...
(bkz: Yine döndük başa)