bugün

uyumak için gözler kapatılır düzenli ve ağır bir şekilde nefes alışverişi yapılır ve akabinde kafanın içinde binlerce düşünce dolanır. kısaca o gün yaşananlar, yarın yaşanacaklar, nedenler, sonuçlar, hayaller derken derin düşüncelere dalınır ve ardından da uykuya dalınılır.
allahım fizikten geçeyim noolurr. 5 kredi yahu 5... 5... beeeeşşş diye kabustan uyanılır.
iktisat iktisat iktisat... offf
"ne olacak bu ekonominin hali" diye düşünerek dalınca kabus, yılbaşındaki piyango biletine ikramiye vurunca neler yapacağını düşünerek dalınca pembe rüyalar görülür.
"şimdi uyursam hemen sabah olacak, ve ben erkenden kalkıp... biraz uyanık kalıyım, o an biraz daha geciksin." tipi tedirginlik dolu düşüncelerdir.
neden şu ana kadar kimse sevgilisini düşünmemiş diye merak ettiğim aktivite.

kafada birden yanan dalga: güz ayrılık taşır
- chelsea alır mı acaba?
çoğu zaman uzakta kalanların veya beklenenlerin içinde olduğu bazen güzel bazen hüzünlü bazende tedirgin bir bekleyiş içeren ya da kafaya takılmış birinin o gün içinde yaptığı her hareketinin düşünüldüğü düşüncelerrrr...
otobüste gördüğünüz kızıl saçlı kız olabilir. veya final zamanıysa çalışmadığınız bir ders.
bugün partide gördüğüm garip giyinen kişi kız mıydı ya amma merak ettim.
az önce mutfakta gördüğüm hamamböceği ya yatağa çıkarsa!*
of yaa.nalan bana ne zaman verecek
- balkon kapısını kapattım mı acaba ?
..ulan ustteki simdi ne goturuyordur o hirvatlari..
<2 dk sonra inlemeler baslar>
oha lan, harbiden goturuyo bu! lan sessiz olun yengeniz uyancak simdi.*
<7 dakika sonra>*
iyi geceler memur bey, bir fuhus ihbar etmek istiyorum..
<12 dakika sonra>
oss ye hazirlanirken kaldirdigim o cdleri ne yaptim acaba? *
uykum geliyo, geliyo, geliyoğğğğ, bozmayın, bişi düşünmeyin, çekiyorum.
neyi düşünsem diye düşünmek.
(bkz: uykunuzu kaçıran düşünceler)
acaba diye düşünmek.
bir şey düşünmemeye çalış bir şey düşünmemeye çalış, uyuyamıyorum bir türlü ya, düşünme lan..bak hala düşünüyorum..düşünmemeyi düşününcede düşünmüş sayılıyor muyum ki lan...ulan bak yine kaçtı uyku..
yarın ne giysem.
bu sene sinifi gecer miyim acaba? mikro ekonomide su kadar alsam makroda su kadar alsam aslinda matematikte kotu not alsam bile kurtarir beni. ama ya mikroyu yapamazsam? hadi mikroyu yaptim diyelim makroyu da yapamamak var. o zaman eylulde butunlemeye girerim. ya o zaman da gecemezsem? o zaman bir sene sinifta kalirim ne olacak hic sinifta kalmadim ki. iyi de seneye de gecemezsem sinifi. o zaman birakirim bu bolumu. iyi de birakirsam ne olucam ki ben? baska bolum okuyamam. hem alirlar mi ki beni baska bir bolume? ya yer yoksa? o zaman universite okumam canim dunyanin sonu mu ki? dunyanin sonu tabi. ben kocamin eline bakamam ki. kendi ayaklarinin ustunde duran biri olmak istiyorum ben. hem universite okuyan kizlardan ne eksigim var ki benim. ya okuyamazsam? aman tanrim! uhuhuhuhu!

iste son gunlerde aklimda surekli donup dolasan dusunceler. ** *
yards magazasinda calisan kizin kiz kardesidir. ismini bilmiyorum, uyumadan once 5-10 dakika o'nu dusunuyorum. eger okursa haberi olsun bundan, ama gaza gelmesin. cunku gunun diger hicbir aninda aklima bile gelmiyor. milyonda 1 ihtimal de olsa eger sozluk yazariysa bana bir sekilde ulassin, ayrica dar kot giymesin.
askerde olan sevgilinin, acaba şuan nöbette mi? yoksa operasyonda mı? diye düşünerek uykuya dalınır.
(bkz: sevdicek)
ulan onca dosya masada öylece duruyor nasıl bitircem ben onları. bugün gemide yola çıkacaktı, gümrükte sorun çımamıştır inşAllah, ya nakliyatta problem olduysa, ya mal geri dönerse müşteriye nederiz a.q. ulan emekliliğe de daha çok var, şerefsizim durumum bi düzelse hemen bodrum'a yerleşçem ama nerdeee o günler. uykuda tutmadı bi sigaramı yaksam acaba.