bugün

genellikte annesi tarafından "gece yatmak bilmez, sabah kalkmak bilmez" şeklinde fırçalanan yazardır.

(bkz: sen kaç beni tanıdılar)
(bkz: hacı yatmaz sabah kalkmaz)
geceleri sözlükte takılmaktan zevk alan ve muhtemelen düşünmeyi seven yazardır. düşünülerek girilen ve güncel olaylardan bağımsız başlıklar geceleri açıldığından olsa gerek gece takılan yazar bir süre sonra gün ışığının son dakikalarına yetişerek güne başlar.
2. öğretim öğrencisidir.
gece saat 2-4 arasinda uyanik olan yazar ise ve bunu alışkanlık haline getirmiş ise (bkz: malesef ben) başta serotonin olmak üzere vücut stabilizasyonunu saglayan bircok hormonun yeterli oranda ve duzenli miktarda salgilanamamasi sonucu uzun vadede bir cok problemin basgösterecegi, yaşlanma hızında artış beklenmesi gereken yazardır. Bir an once uyku duzeni saglamalidir.

Not: Uyuyarak uyku duzenini yoluna sokmaya calismamalidir, bizzat denenmistir ve her seferinde basrisizlikla sonuclanmistir. Uykusuz kalarak duzenlenmelidir. Bir gunluk uyumaya ara vermeyi gözünüz yiyorsa tabi.
uyku dengesi olmayan yazardır. hele bi de mesleği böyle bir durumu gerektiriyorsa sıçmıştır. hayatı boyunca çeker bu ileti. arkadaşlarının önce "valla bravo ben asla dayanamazdım" şeklinde hayranlıklarını kazanır, sonra da "olm mal mısın bu saatte ayaktasın insan gibi uyusana" çıkışlarına maruz kalır.
misal ben son 12 yıldır düzenli olarak 2 günde bi uyurum. aaa olm benim de varmış lan düzenim. evet.
Dahil olduğum gruptur.

(bkz: malum hayat şartları)
Bir ikinci öğretim okuyan yazar olabilir.gece 1 de iyi akşamlar diyerek eve giren ve öğleden sonra 3-4 gibi Günaydın naraları atan bir öğrenci olabilir.devlet daireleri ile işi varsa yada vizeleri sabah 9 da konursa söverek bu olayları uyumadan halletneye çalışır.

Ha tabi bide uyku mu düzelteceğim diyerek uyumadığı günler olur.onlarda ayrı lanettir.hormonları eksik salgılanır.pis bir insan olur.
Benimdir. sadece 4-5 saat yatmak ne ya te allahim.
Gayet düzgün olan yazar. Her gece üç dört gibi yatarım.
Bi süre sonra uyku sorunlarıyka karsılasabilecek yazarlardır. Sorunun devamında atarax kullanırlar.
Her gün baş ağrısı çeken amaçsız gerizekalıdır.

Git yat ulan git yat! Net.
evet benim o.
hayır malkoçoğlu benim !
Naber lan evet buradayım. Görürsen tabi. Net
fakir, 2.öğretim'e giderek de bu bozukluğu ölümsüzleştirmeye çalışır hallerdeyim.
Sabaha kadar uykusu gelmeyen sabah uyuyunca gün batımında kalkan yazarlardır. Düzeltmesi zaman alır. Tekrar bozulması sadece birkaç gün. Yine ve yeniden iyi sabahlar...

(bkz: holking)
şahsımdır. birazdan yaticim. işin tuhafı bir saat uyuyup gene kalkacam. deli miyim neyim?
00.00 da yattım ezanla kalktım. Dün de 6.30 saat uyudum. Kıskanın.