bugün

tehlikeli eylemdir.
iyidir hoştur da öpüşmeden önce erkek dişlerini fırçalamalıdır. yoksa o ağız kokusu bütün gün kusmanıza sebep olur.
mutluluğun tariflerinden biridir.
zaten sevgili ile uyanmak başlı başına mutluluktur. e o tatlılığa da sıcak bi öpücük kondurulur.
bu arada, sevgilinin ağzı kokmaz. hele sabahları öyle masum masum bakarken hiç kokmaz.
"sevgilim ağzın aç kokuyo öpmezmisin" kelimesiyle yıkılacak fanztezi.
acaba açlıktan ağzım kokuyor olabilir mi düşüncesiyle tırsa tırsa nefes vermeden yapılan güzel eylem.
günaydın demenin en sessiz ve en muhteşem yoludur. uykulu gözlerle, sıcacık dudaklarla ayrı bir havası vardır.
o ne güzel bir duygudur o..

kahvaltı öncesi çok iyi gelir..
ardından peynir zeytinli bir kahvaltı yine öpüşerek devam eder.
gözlerini açtığında kendini onun yanında bulduğun, o dar ve kıymetli vakit; ekmek kadayıfıysa, öpüşme eylemi de ; kaymagıdır. teşbihte hata olmaz derler. ekmek kadayıfı sevmeyenler en sevdiği tatlıyı koysun yerine okurken.*
genelde öpüşme sadece bi giriştir...
(bkz: uyanır uyanmaz bilgisayar ile öpüşmek)

Beni daha çok anlatıyor...
sevgili ile öpüşmeyle dolaylı ilgisi olduğundan kesinlikle sevgili bir andır, güzel ve keyifli bir andır.
yatağın kenarındaki olipsi hemen ağza atmayı gerektirecek eylem. yeminle kızın ağzı kokmuyordu.. bak vallahi diyorum, çok şaşırmıştım. ben olipsi hemen atmıştım tabi. *
(#12427723).
güzel bir gecenin sonrasında, güne güzel başlamanın ilk eylemidir...
öpücüğün üstüne bir de sabah seksi yapıldığı zaman güzel geçecek bir günün başlangıcı olan öpücüktür.

edit: imla.
bir öpücükle noktalanamayacak eylemin ilk adımının atılması.
(bkz: sabah seksi)
sabah tavan yapan hormonlar nedeniyle sadece öpüşmeyle yetinilmeyecek durumdur.
ağız kokusu bir problem olabilir ama çaresi çok basit iki yudum su. baş ucunuzda bardak olursa suyu içip öpebilirsiniz.
ilk entryden başlamak gerekirse; bazı insanlar vardır ( erkek yada bayan değişmez ) sabahın erken saatlerine gerek duymaksızın günün her saatinde ağızları kokar. Konuşurken dahi hissedersiniz o sinir bozucu ağız kokusunu. Allah göstermesin. Tanrı sizi korusun.
(bkz: Allah esirgesin)
uyanır uyanmaz sevgilisiyle öpüşen insan asla ağız kokusunu düşünmez sadece güne başlamanın en güzel eylemini gerçekleştirir. zira uyandığında herkesin ağzı kokar, bunun için öpüşmemek olmaz.
sabah ereksiyonunu boşa akıtmamak (bkz: suyu boşa akıtmak)amacında olan erkeğin, bir umutla yaptığı eylemdir.

edit: sabah ereksiyon olamayanlar rahatsız.
sabah sabah bakterinin dibine vurmaktır.
sabah sabah öpüşme de nesi? (bkz: en tatlı sabahlar çokokremle başlar)
bu eylem uyanma saatinden erken gerçekleşirse güzel bir kavga sebebi ortaya çıkmış demektir.
ağzın o pis kokusunu aldırış etmemektir.