bugün

evet efendim...

hiç utanmadan, hiçbir şekilde kalb ağrısı hissetmeden, yeni türkiye cumhuriyetinin kurucusu yüce başbakanımız, adam gibi adam, yürekli ve haşin bakışlı erkek, uzun boylu halk kahramanı, heybetli ve kaslı, avrupaya kök söktüren, ak partili silah arkadaşlarıyla ülke menfaati için çalışıp gecesini gündüzüne karıştırıp sabah namazlarını kaçıran, yüreğindeki parıltıyı biz gelecek kuşaklara aktarıp bizim geleceğimiz için çabaladıkça bu yaptığı müthiş icraatler birilerine batan, metrobüsü yapıp sigortayı adam eden, bolu dağını delip hikmeti anlaşılamayan ulu önder recep tayyip erdoğan'ı arsızca sevmiyorum diyebilmektir.

açıkçası bu tip kişilerde nasıl bir gurur var çok merak ediyorum. her şeylerini ak parti karşılıyor, tüm güzellikleri ak partililer sağlıyor, biz mütedeyyin tayfa olarak çok bir şey istemiyoruz. türbanlı bacılarımıza karşı durmayın, sokaklarda fingirdeşip alkol almayın, laiklik yapmayın yeter. yoksa başı açık insanlar da rahat rahat yaşayabilir. yoksa ülkeyi sattırmayın bize. herkez aklını başına devşirsin, tayyip erdoğan'ı sevmiyorum diyemez kimse bu ülkede!

arsızlığın alemi yok!
Mustafa Kemal Atatürk'ü utanmadan sevmiyorum diyenlere karşılık az bile.
- tayyip erdoğanı sevmiyorum.
bak hiç utanç duymadım.
- tayyip erdoğan ' dan nefret ediyorum.
bak hala utanç yok. hatta erekte olabilirim.
çoğu insanın gerçekleştirdiği eylemdir. ayrıca benim geleceğim için çabalamasın vallahi sevicem.
suçsa bu suça ortak olun denilebilir.
asıl söylerken utanılması gereken cümlenin 'tayyip erdoğanı seviyorum'demek olduğu düşünen insandır. Zaten haklı olanda odur.
sevmek güzeldir ama bir insanı sevmemek bu kadar mı güzel olabilir. *
(bkz: seviyosan git konuş bence)
"tayyip erdoğanı sevmiyorum." işte budur utanmadan (gururla) söyleyebilmek.
(bkz: tayyip erdoğan ı sevmiyorum)
O kadar şeye rağmen hala utanmadan erdoğanı seviyorum demenin yanında hiçtir.
utanmaya gerek olmayan şeydir, tayyip erdoğan'ı sevmiyorum, bakın utanmadım, hiçte utanmadım. *
(bkz: yeni türkiye cumhuriyeti)

hımpf hımpf! yeni anayasanın habercisi cümleler bunlar. bu arada ne kadar pis bir şey olduğunu fark etmektir.*
her insan birini sevip yada sevmez bu utanmaya neden olamaz.
arsızca atatürk'ü sevmiyorum diyebilen türbanlı kadından daha arlı bir kelam eden insandır.
arsızlık, utanmazlık, terbiyesizlik öncelikle bu ülkenin kurucusu ulu kişiyi tanımamaktır. bu terbiyesizliği yapabilecek andaval kişiler varsa eğer şimdiden siktirsin gitsindir efendim. gerisi de zaten ayrı bir aptallıktır ki sevilen adam açısından. bunu söyleyenlerin şu kişiyi incelemeleri farzdır;
(bkz: mustafa kemal atatürk)
doğal olarak gururla söylediğimizdir.
her türk ün yapması gerekendir. tabi koyun olanlar hariç.
en değerli varlıklarını evlatlarını kaybeden şehit ailelerine askerlik yan gelip yatma yeri değildir diyen,
benim, senin, onun için canını veren şehitlere kelle diyebilen,
egemenlik kayıtsız şartsız milletindir lafı koskoca bir yalan diyen,
bölücülere karşı sesini çıkaramayan,
memleketin can damarlarını satıp özelleştirmek iyidir diyen
bir insanı, bir başbakanı sevmiyorum.
utanıyor muyum? hiçte bile...
utanmadan, sıkılmadan aleni küfürde edilebilir. sıkıntı yoktur. hisler özgürdür vesselam.
bazı kişilerin diyebilmekten ziyade, kimseden korkmadan demek eylemini yaptığıdır.
Diyebilmek değil, demek... şeklinde ifade edilebilir.
kolay olandır. zor olan korkmadan tayyip erdoğan ı sevmiyorum diyebilmektir. işte o göt ister. zira ne demiş padişahımız efendimiz bitaraf olan bertaraf olur.
ülkesini sevenler tarafından yadırganmayacaktır. bunu söylerken utanç değil bilinç devreye girer.
tayyip erdoğan'ın yalanlarına kanmayıp gerçekleri görebilmektir. allah sizede nasip etsin, sayın "BOP Eşbaşkanı" için utanmadan sevmiyorum diyebilmeyi.
bdpli milletvekillerinin köylerine yol yapma planları kurarken yaşadığım şehirde doğalgaz bahanesiyle yolların anasını ağlatıp 2 yıldır yol yapmayan bir partinin başkanı için söylerken hiçbir gurursuzluk, utanç yaşatmayan olay, söz. *