bugün

he onca sene sakladık burda anlatalım şimdi.

sözlük yazarlarının kimseye bahsetmediği, bahsetse ortamdan tekme tokat kovulacak oldukları olaylardır.
küçük bir çocukken burnunu karıştırmaktan haz almamız ama kimseye söyleyemediğimiz vb. olaylar yada alışkanlıklardır.
otobüste giderken bi kızla bakışıyorduk, gülümsedi. ben de cool bi şekilde yirmi beş derece sağ açı yaparak direğe tutunup ayaklarımı bağ yapmak istedim ve elimi uzattım. direk orada değildi.
Burda da bahsetmeyecegim olaylardir.
yerin kulağı vardır aman diyim.
ironi içeren olaylardır. kimseye bahsedilmemiş olayların burda işi ne amk?
bu baslik altinda mi bahsedilecekti?

-once utandik, sonra kustuk olayi bu isin sonu..
Ehliyetimi yeni almıştım , tabi need for speed çağlarımız felan yeni yeni sonlanmış , neyse babamın o dönem sıfır aldığı hatchback renault clio araç ile yan cebeci yan ankara geziyoruz , bi gün okula arabayla gittim ki bu büyük bir olaydı benim egom için , ders bitti artık dağılıcaz , kızlara hava atcem diye patiyle kalktım , otoparkın yol ayrımındada bir el freni yanlamasıyla bitiririm dedim çektim el frenini
(bkz: çekemedi) , arabanın kıçını direğe vurmuştum , okulun da dağılma saati herkez görmüştü rezil oldum amk yerin dibine dibine girdim, o gün bugündür yanlamam.
(bkz: yanladı)
Gizli saklı olaylardır.
Turnuvalarda, Topla sahanın ortasında koşarken üst üste iki çocuğu çalımlamıştım. Herkes alkışlıyordu. Kızın biri 'devam eeett.' diye bağırdı. Ben de 'aynı şeyleri saha dışında da duymak isteriz.' demek için bir saniyeliğine arkamı döndüm. Hala koşuyordum o sırada, ağır çekimde 'aynı şeyleriii...' cümlemi tamamlayamadan küt diye bi sesle yere serildim. Orospu çocuğunun biri mahalle kadar sahanın ortasına ışıklandırma direği dikmiş. Nedir benim bu direklerden çektiğim amk ya.
yine burada da yazamayacağım olaylardır.
hoşlandığım kıza bir espiri yapayım dedim; o gülmedi, ben güldüm, çok güldüm,çok... utandım mk.
misafirlikte pantalonuna sıçma durumunda gerçekleşicek olan durumdur.
Okuldan mezun olup mesleğe ilk başladığım yıllardı. izmitten eskişehire gideceğim. Eskiden istanbuldan Anadoluya giden otobusler izmit şehir içinden geçerdi. Ben de otobüs bekliyorum e-5 üzerinde. Yağmur iyice bastırdı. Önümde bir kamyon durdu, bursaya gidiyorum dedi. Bursa bana çok ters ama ıslanmaktansa binerim bursadan aktarma yaparım, acelem yok nasılsa diye bindim kamyona. Kamyoncuyla muhabbet ederken konuyu hep sekse getiriyor. Hiç erkekle ilişkiye girdin mi harikadır falan dedi. Ben eşcinsel ilişkiye sıcak bakmıyorum dedikçe ısrarla konu orada gezip duruyor. Ben de içimden herhalde bu beni gözüne kestirdi erkek merkek kayacak bana diye düşünürken birden elini pantolonuma attı ve bana kayar mısın diye sordu. Başladım adama vurmaya çek kenara kamyonu dedim benzinliğe girdi. Kamyondan indim ve yağmura rağmen yola çıkıp başka otobüs bekledim. Ama bu olayı kimseye anlatmadım. Benim utanmamı gerektirecek bir şey yok ama pis kamyoncudan midem bulandı.
çoğu kişi için geçmişte akp'ye oy vermektir.
geçen gün şişli etfalde bir sıkıştım öyle böyle değil kapıyı çalıyor resmen, ben de asansörün kenarına geçip bıraktım lokumu.
geçen bi hanım kız görünce de feci utandım.
bir kaç sene önce olgun bir bayanla gönül ilişkisi kurmuştuk. hoca idi kendisi.
(bkz: inci sözlükten başlık çalmak)
daha dün oldu anasını satayım ya, etüt merkezinde mescid var indik öğretmenler var bir kaç öğrenci var cemaat yapıp namaz kılacaklar matematikçimiz dedi ki ben kıldırayım tamam dedik niyet ettik akşam namazının farzını kılmaya uyduk hazır olan imama. adam fatihadan sonra tahiyyata başladı biz güldük gülücez namaz bozulacak, tahiyyatı bitirdi arkadan edebiyatçımızın sesi "hadi bakayım oturunca ne okuyacan amına koyim" orda bulunan bütün öğrenciler olarak kahkahaya boğulduk o namaz da gitti :d 
uludağ sözlük'te yazmak.
her sınavda yanlış okuyan hocanın kağıtları okuması ardından kağıdıma baktım, bir sürü yanlış var. senin ben hoca diye kalktım yerimden. adamın da sınav kağıdımı kendi kontrol edeceği tuttu, ve 40 sorunun birinde bile hata çıkmadı. ardından tüm devamsızlığımı kullanıp 1 ay dersine gitmemiştim. trendy dergisi yayınlansa utandıran anlar köşesine kesin yollardım.
kimseye bahsedemiyorsam burada size neden bahsedeyim sayın sözlük.
Şimdi bir içlik mevzusu başlatma işine girmeyin sakın isteyen giysin istemeyen giymesin isteyen kro desin isteyen başka bişey üşüyoz amk napalim.

Neyse hacılar bir. Kız arkadaşım var iki sene önce kış ayı ailesi uludağa tatile gitmiş aradı beni gelirmisin dedi bende gelirim dedim.

Gittim malum kötü niyetli anlatmıyorum olayı. yedik içtik biraz yakınlaştık sevdik birbirimizi diyelim. Tabi biraz ilerleyince olay benim içlik aklıma geldi. Gerçekten hoş durmuyor estetik bişey değil birde kızların hiçbiri sevmez bu içliği.

Mecburen lavaboya gidicem dedim içliği ordan çıkarıp lavabonun pencereden attım. Meğer pencereden düşmemiş takılıp kalmış asılı halde aceleden kontrol edemedim.

Sonra kız arkadaşım lavaboya giderken pencerede asılı içliği görüp beni çağırdı senin mi? Dedi kem küm hebele hübele o kadar utandığımı hatırlamıyorum.

Sonra gülüştük beraber tabiki giy aşkım üşüyosun dedi.

ilk defa burada yazdım neden yazdığımıda bilmiyorum

Ama velhasıl isler yolunda gitmedi onulada mutlu sonu göremedik.