bugün

kısa bir zaman sonra gerçekleşecek zirve.
(bkz: Demedi deme ibrahim)
Ben görmedim diye hayıflanırsın sonra.
(bkz: bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler)
rakıyı sek içelim küresel ısınmayı önleyelim.gelmem 100promil e bağlı. çok ısrar ederse gelirim ama hiç ısrar etmiyor. * * *
3 yazar "seni çok merk ediyorum nooooluur gel" diye yalvardı. yalvaran sayısı 10 a çıkarsa katılacağım zirvedir. asdfsasdfg
Bu cumartesi olacak olan zirve.
Sanat barda olması muhtemel zirvedir. Son bilgiler, zirveye katılanlara özel msj olarak bilgilendirilecektir.
--son dakika--
sanat'ta yapılan bira zammı sonrası usbgl kurucu meclis olağanüstü gündem maddesiyle toplandı. derhal kriz masası oluşturulması kararı çıktığı dışarı sızan bilgiler arasında.
--son dakika--
"arap sen içme sapıtıyorsun." diyerek iştirak etmeye meylettiğimiz zirvedir takım olarak. sonra "gülenler de içmesin" diye kemal sunal raconu da keseriz gerekirse...

(bkz: genç araplar rahatsız)
işte usbgl devre arası içiyoruz zirvesi ne gelecek olan yazarlar ve zirve hakkındaki görüşleri. Bu c.tesi yapılacak olan zirvede sizde biran önce kayıtlarınızı yaptırın. Kayıtlar zirveboxtan. *
moonlight sonata-
100promil - geliyorum tabi oğlum. gelmemezlik olur mu?
lets write - birileri alkol mü dedi?
can sikacagi - ayy ben içki içmeeeaamm...
templar - soğuk olur olum !
lotobanacikti -
nobetci baykus - bir iki bira için gelir beş altı bira içip kaçarım
igu ana - gelirim ama bana önceden bir haber verin *
martopicor - içelim açılalım
cihanizm- katılmazsam küfrederler bana (lol)
essagan al gazugu - içelim içelim ölümüne içelim karakola düşelim...
laureate- alkol varsa, ben orada olacağım...
tayfundubfire - futbol içmektir , futbol kafan güzel top oynamaktt
poisonx- içen var, içemeyen var...
nebkheperouri-
demlikahve- ucuz yer bulun lan ne olur.
syme - gelecem ama içmeyecem.
soranmutant - eh
homeros perros- bir işim çıkmassa gelmeye çalışacağım
viki portmanto - ocakta çocuğu unutmazsam bende geliyorum ayılar
hasikome - allahım ilk zirvem çokheyacanlıyım zirveye ulaşcam
dahasidawar - gelirim ama içmeyebilitem yüksek, muhabbet yeter..
yanozg - çok yeniyim falan ama gelicem gibi

(bkz: çok zevkli olacak oğlum)
alkolik bilbao takım kaptanı ve organizatör 100promil'in sakat olan usbgl futbolcularına masör getireceği söylenmektedir. izleyelim, görelim...
tarafsız izleyici olarak katılacağım, katılacağım ilk zirve olması özelliğini taşıyan zirvedir.
başlamasına 1 gün kalan zirve.
şahsım 3-4 gibi sanat barın orda olacak.
(bkz: Nevizade geceleri)
başlamasına 1 gün kalan zirve.
şahsım muhtemelen tam da o sıralar şişli etfal eğitim ve araştırma hastanesi plastik cerrahi polikliniği'nde yeni ameliyat olmuş babasının başucunda olacak.
başka bir deyişle katılmamın pek de mümkün olmadığı zirve.
(bkz: şişli etfal geceleri)
başlamasına saatler kalan zirve.
Nevizade, sanat barda olacak.

adres bilgileri aşağıdaki web sitesinden bakabilirsiniz.
`http://www.sanatgroup.com`
saat 4'te işbaşı yapmış olacağım için çok erken katılıp erkenden ayrılacağım zirve olacak, efendi olun ...
çok güzel bir zirve oldu öncelikle,
gelen herkeze teşekkürler falanlara filanlara girmeden o kafayla aklımda kalanlar;
-kapitalizim sen neymissin be abi *
-Sergen abi, bizim bi zamparalık işimiz vardı.*
-martopicor o kadar takımını ve kendini övdün ki bir dahaki maçta sizi yenecez, kesin diyorum. *
Asıl konuya değinmicem oğlum. gelmeyenler çatlasın. yeni bir oluşuma giriyoruz. Bu da şimdilik zirveye gelenler arasında bir sır şu anda. O kafayla oluşmuş bir muhabbet değil, kafam normale döndü, halla oluşum için heycanlyım haberiniz olsun. *
herkezin ne içtiği seceleside elimde *. Kimseyi rencide etmemek adına sadece birinci ve ikinciyi açıklıyorum *;

1-bado *
2 mi * tabi ki ben. badoyu geçmedim çünkü fair play adına ve kendisini bu zirvede oluşan fikir birliği sonucu oluşumda da büyük destek vereceğinden böyle bir kıyak geçtim oğlum sana. *

Ama şunu gördüm herkez sağlam içiyor aga.

Çok konular konuşuldu çok diyorum ve ardından saat 12 ye istinye dereiçi arabası koymayan belediye ye de saygılarımı sunuyorum.

bırakın sosyalizmi,kominizmi,kapitalizmi delikanlı donuyor *.

(bkz: Yanlız mekanda kıyaktı hani) *
teşekkür edilesi insanların geldiği zirvedir. *
biber gazından ötürü iyikide terasa çıkmamışız sonucuna vardığımız zirve.
usbgl zirvesi olmasına rağmen futbol harici de birçok paylaşımın olduğu zirveydi.
herkes için keyifli bir zirve olduğuna eminim sadece bado'ya gelen 6.5 milyar hesap biraz ağırdı ama o da çok içti be kardeşim.*
kısa bir süreçten sonra, ham olarak düşündüğümüz projenin detaylarını söyleriz, ortaya güzel bişeyler çıkacağına eminim. yeter ki heyecan kaybolmasın.
güncel Önemli Başlıklar