bugün

5. nesil hosgelmis yeni bir yazar.
hoşgelmiş nesildaşım yazar.
sanırsam fazla dikkat çekmeyen entryler giren 5. nesil yazar zira hakkında ne bir şey söylenmiş, ne de eleştiri almış, tüm elazığlılar gibi orta yolu bulmuştur. bir kez daha hoşgeldin.
nikine bakıp aldanmayın, ayık gezen yazar kişisi. az konuşur öz konuşur, entrylerinde 90 dan çakmayla tam konuşur. iyi ki varsın.
beni uludağ sözlük ile tanıştıran nickinde olduğu gibi promil ile çok samimi bir dostluğu olan sevdiğim yazar üstadım.
(bkz: o son içkiyi içmeyecektin)
işte bu arkadaş kral bi adamdır. herşeyden evvel alkolik bilbao olarak büyük kaptanımızdır. kaptanlık vazifesini gerekliliklerinin fazlasıyla yerine getiren kaptandır. kısaca büyük kaptan.
kişilik olarak zaten kendisini aşmış tavırlar sergilemektedir. tavırlarındaki ince sempatiklik dikkatlerden kaçmamaktadır. hafif bir stili vardır karşısındakine karşı. kendisini severek izliyoruz ve dinliyoruz.
burdan da selamlarımızı yolluyoruz.
çok yaşa büyük kaptan!
(#6822436) entrysiyle gülümsetmiş yazar.
galibiyet halinde ligin ilk yarısını lider olarak tamamlayıp moral kazanacak olmak söz konusuyken trabzonspor maçını önemsememek nasıl fenerbahçeli olmaktır düşündürmüştür.*
iyi yazmalar diliyorum.