bugün

Tipi Biraz komedi oyunculuğuna yatkın olsa da Romantik çift rollerini gerçekten üst düzey götürebilen bir isim. Açıkça söyleyeyim pis yedili adlı dizide hiç kanım kaynamamış ve aksine irrite edici bir tiplemeyle karşılaşmıştım. Son iki dizisiyle gerçekten level atlamış gibi duruyor. Geliştirdi kendini. Şu an egenin hamsisi dizisinde oynuyor. Ben dizide konuşulan rize ağzını berbat bulsam da uraz'ın oyunculuğuyla diziyi sırtladığını söyleyebilirim.

Uraz romantik çift rollerinde bence fevkalâde bir oyunculuk sergiliyor. En son dizideki zeynep karakteri onun için güzel bir partner olmasa da uraz yine bu eksikliği kamufle ediyor. Son dizisini yakından takip ediyorum.
TRT’nin gediklisi. Nerede saçma dizi orada. Evet.
yetenekli biridir.
Eski dombili yeni jön.
1 yaşında tatlış bır kızı olan ıyı bır aile babası kızı ıle harıka fotoğrafları var instagramda ayrıca karızmatık de bır adamdır ama eşi kendısıne yakışmıyor.
yedi güzel adam dizisinde 'erdem beyazıt'ı canlandıran oyuncu.

dizide çok sempatik, mimikleri, şiir okuyuşu falan çok hoş.
An itibariyle Kanal d de yayınlanan Şule ile vitrindekiler progminin safiye Soyman ve Faik Öztürk ile birlikte konuğu adam ben nereye düştüm aq sözünü ete kemiğe bürünmüş hali resmen.
an itibariyle beyaz show da konuk olan kişi. tv performanslarının aksine süt dökmüş kedi kıvamında.
her türlü role giren son zamanların en yetenekli oyuncusu bence. Yedi güzel adamdan sonra hayran kaldım kendisine. Klavye delikanlılarında ise işte budur dedirtti helal olsun.
yaa sen ne güzel baba oldun
görsel
(bkz: kalktı)
ilah mısın silahı saymadan söylüyorum.
adamı gay yapabilir. O derece çekici bir herif.
Pis yedili gibi leş bir diziden keşfedilen müthiş yetenekli oyuncu. Yedi güzel adam'da parladı. Sonrasında baba candır'ı tek başına götürdü. Şimdi klavye delikanlıları'da canlandırdığı karakter biraz brad pitt çakması da olsa işinin hakkını veriyor.
Tek isteğim onun gibi bir evliliğe sahip olmak. Evlilik hayatı çok iyi.
Çok sevimli bir kızı var.
Televizyonda bu adamdan daha güzel birini görmediğim sanıyorum. Yakışıklı, ses tonu muhteşem, oyunculuğu da harika. Bir de sempatik roller mi yazıyorlar kendisine yoksa kendi sempatikliği rollere mi sirayet ediyor anlamıyorum ama izlediğim her karakterinde daha çok seviyorum beyfendiyi.

-şimdi reklamlar-
Show tv'de yeni dizisi başlamış klavye delikanlıları diye, az önce gördüm. Diziyi hiç izlemedim, muhtemelen boktan bir şeydir ama sırf uraz kaygılaroğlu için izlenilebilir. inşallah güzel dizidir de bol bol kazanır heheh.
-reklam sonu-

Ne yapalım, bu yaştan sonra fun club peşinde mi koşalım insafsız adam, tekrar kilo al.
zayıflayınca iyi oldu. zaten bu kilolu insanların genelde sevimli bir yüzleri oluyor ilginç.
oynadığı saçma dizileri bile tek başına taşıyan aktör. baba candır'ın final yapacağını duyurdu. oyunculuğunu çok beğeniyorum, umarım daha kaliteli bi dizide yine karşımıza çıkar. yolu açık olsun.
hem memur hem plaza çalışanı hem de radyocu tipi var. karısı çok çirkin...
kiloyu verdikten sonra uçuşa geçmiştir. idolüm bu konuda.
hak ettiği değeri alamamıştır. çok yetenekli biri. şiddetle takip edilmeli.
Kendisini çok beğeniyorum. Nasıl geç keşfedilmiş bir cevhermiş anlaşılmaz. Pis 7li saçmalığından sonra oynadığı her diziyi tek başına götürüyor. O olmasa Baba Candır bir hiç.

Ama sen de diğer cibiliyetsizler gibi sırf TRT'de program yapıyorum, para alıyorum, veya iktidardan çıkarım var diye kalkar evet videoları çekersen ve karakterinden böylesine ödün verirsen çok fena küfrederim.
1987 doğumludur ve çok yeteneklidir.
Esas atılımını yedi güzel adam dizisinde şiir okuyarak yapmıştır. Tahir ile Zühre şiirini mükemmel okumuştur.