bugün

Am tufanına tutul be kasap..

Bir yazar, en memelisinden..
abber'in kıçına tekmeyi basmış olsa da sözlükte iyi vakit geçirmesini dilediğim yazar.

saygılarımı sunarım.
görsel

Azgınları seri keklemece.

Yazik.
görsel
Bebeğim, denemişsin gördüm ama tüm nick altlarım sözlük yönetimi kararı ile recme tabi tutulup kamuya kapatılmıştır.

Taş'ı taşlamak da ne bileyim...
bu arkadaş ya da muadillerinden biri, bir gün mesajlarını ifşa etse efsane olmaz mıydı? i have a dream.

görsek burada klas adam pozu kesen tiplerin nasıl eli sikinde abazalar olduğunu.

zaten sözlük bitmiş gider ayak böyle bir güzellik yapın da bari neşemizi bulalım.
Ups yanlış yaptı. Göt resmi atıp derdinizi buna anlatın diyor.
Ups yiğenim bu sözlükte o resme değil dert anlatmak,roman yazacak abazanlar var. Yapma böle işler.
--spoiler--
kırgın olsam da, donuza eklemiş olsam da, sözlükte iyi vakit geçirmesini dilediğim yazar. saygılarımı sunarım.
--spoiler--

Ahahaha. Sunu memislerinin arasinda 2 dk. Teselli et de kendine gelsin. Sonra millete sarip duruyor.
bence sevabına kasapla sevişmeli artık. biraz da ahiretini düşünsün, oraya yatırım yapsın.

çocuk heder oldu.
Twitter ifşa hesabından farkı yok.
Gideon
Ben seni mi eleştirmişim?
Keşke benim de haberim olsaydı biraz nöronlarım kıpraşırdı.
Tam olarak seni nerede ne zaman hangi aralıklarla, kaç km hızla eleştirdim söyler misin not alıp kendime okutacağım, yaptıklarımdan haberim olmaması konusunda kendime epey bilendim şu an.
Çok Yılmaz Erdoğan havası veriyor ya.
Denk gelince okumak işkenceye dönüyor.
O kelime oyunları yapmaya çalışmalar falan ıyy aq.

Hani memesinin hatrına okuyayım diyorum.
görsel
Memeyle kafayı o kadar bozmuş ki terlikleri böyle olabilir.
Arkadaşlar ben yatıyorum,

görsel
Ama sizi dinleyecek kısmımı bıraktım, siz söyleyin o bana sabah anlatır.
Önünde domalırdım.