ece gürsel (manken): 183 boyumla en dezavantajlı yarışmacı benim ama buzda dans da ses getireceğime inanıyorum.

meali: yere yaptığım tutkulu öpüşlerimle lömps tarzı sesler getireceğim inanıyor gibiyim.

merve büyüksaraç (son türkiye güzeli): 7 yaşımda buzun üstündeydim. iyi kaydığıma inanıyorum ve çok iddialıyım.

meali: 6 yaşından beri metal dinliyorum lan!

hasan yilmaz (türkücü): insanlar hasan yılmaz ın buzda ne işi var diyor. ön yargıları yıkmak için buradayım ve çok iddialıyım!

meali: insanlar hasan yılmaz'ın türküyle çığrıyla ne işi var diyolar. onun için burdayım. soranlara filorasan diyor ve kaçıyorum.

zeynep mansur (pop sanatçisi): benim gibi genç kızlığında bisiklete bile binmeyen birinin buz üzerinde dans edecek olması çok enteresan. benim için çok güzel bir deneyim olacak.

meali: genç kızlığımda herşeye bindim bi bisiklete binemedim. enteresan di mi?
nihat doğan: benim koyunum bile avrupa koyunundan farklı bakıyor.

meali: şov olsun diye konuşuyorum ama yeminle ben de ne dediğimi bilmiyorum.
esra ersoy: - sokrates , sokrates felsefesinin öncüsü olan bir düşünür *
demek istediği: sarışınım, aptallığımı daha da somut hale getirerek para kazanıyorum ama sokrates'i tanıyorum. aslında zekiyim. siz bakmayın bu halime bende neler var.
atilla taş: i am cleaning my closet
anlamı: ayıptır söylemesi bi ishal olmuşum bardağa koy iç. tabi ortalık battığından şimdi ortalığı temizliyorum, biraz da ingilizce çalışıyorum kusura bakmayın.