1. 1.
    Benim gibi uyuşturucu iğnelerin*bile sökmediği bir bünyede iki kat dozda yeterince etki yapmasıyla takdirimi kazanmış, sadece gece değil, gün boyu uykulu ve uyuşmuş gezdiren kimyasal.
    ... baybars
  2. 2.
    ağız kuruluğu yapan ilaç.
    ... zurna prezerve
  3. 3.
    bir kaç ay evvel gene şimdi olduğu gibi uykusuz kaldığımda bu ilaçtan almıştım bir kutu. o günün akşamı içtim bir tane, yarım saat sonra birinin beni gıdıkladığını hissettim. kendi kendime mal gibi gülmeye başladım,* yatağa yattım hala gıdıklanıyordum. neyse uyuyabildim, bir daha ki sefer gene içtim bu sefer gıdıklanmayı bırak, en ufak bir etkisi olmadı. yani tek seferlik bir ilaç. eczacı bana 2 tane de alabilirsin demişti. belki 2 tane alınca etkisi olabilir.
    1 ... delikanlı
  4. 4.
    dört gündür kullandığım ritalinin bana yamuk yapmasıyla uykuya dalamamdan dolayı doktorumun bana yatmadan yarım saat önce bir tane olmadı iki tablet unison al dediği ilaç. daha önceleri atarax kullanırdım. bir beş dakika önce ilk tableti attım, olacakları dört gözle bekliyorum.

edit: işe yarıyor sanırım, tatlı bir uyku hali ile mayışmaktayım.
    ... erjivan
  5. 5.
    ucuz ve işe yarayan uyku ilacı. işe yarar genellikle.
    1 ... kriz masasi
  6. 6.
    aslında ilaç bana göre uyku ilacı değildir tarafımdan test edilmiştir yani istemezseniz uyutmaz (uyyursanız en az 9 saat uyutur!) sadece kafayı yastığa koyduktan sonra düşünmenizi engelliyor ve uyumaya yadımcı oluyor uykusuzluk genellikle aşırı düşünce olmasından dolayı meydana geliyor işte bu ilaç o sırada devreye giriyor son günlerde bende nadiren arasıra kullanıyorum fakat işe gidiyorsanız yada sabah kalkmanız gerekiyorsa kullanmamanızı tavsiye ederim lakin 10-12saat uyutma gibi bir özelliği var piyasada prifizer etiketiyle bulabilirsiniz ben 3 tl ye almıştım.

Unisom bilgi
    2 ... hayati54
  7. 7.
    fiyat/ performans olarak bakıldığında takdire şayan bir ilaçtır. bünyemde etkisini çabuk gösterse de bazen uyanmakta çok büyük zorluklar yaşatıyor. * yine de sevabıyla, günahıyla kullandığım uyku ilacıdır efendim.
    2 ... saddam in dubloru
  8. 8.
    ağır dozda olmayıp, çabuk uyutmasıyla takdirimi kazanan ilaçtır. bu ilacı aldıktan sonra en az 10 saat uyumak gerekli. 10 saatten az uyuyunca kafanızı koyduğunuz yerde mayışıp kalabiliyorsunuz.
    hem ucuz, hem etkili.
    ... white sea
  9. 9.
    güzel ilaç olabilir deneyelim.
    ... ernesto06live
  10. 10.
    bu bünyeyi mis gibi uyutan, doksilamin süksina t içeren ''uykuya yardımcı'' ilaç. ilaç kullanımında en büyük hata bu konuda yapılıyor sanırım. eğer uyumak istemiyorsanız, ''dur ben bir film izleyeyim ehi'' diyorsanız, bu ilaç uyutmaz...Sizi daha da hamallaştırır.

dipnot : narkotik bir ilaç olmadığı için bağımlılık yapmıyor. uzun süreli kullanımları sedatif etkili ilaçlara karşı sizi duyarsızlaştırabilir aman diyeyim. 14 günden fazla süreli kullanılmaması gereken nevale.
    ... ovuzz