bugün

türkiye genelinde yayın yapan basın organlarının genel adıdır.
akp'nin antalya'yı kaybetmesi konusunda yalan yanlış değerlendirmelerde bulunan basındır.

mustafa hoca'nın mağdur olması, mehmet ali şahin'in tehdidi ve hatta ilginçtir geçtiğimiz yaz olan orman yangını sırasında menderes türel'in çeşme'de tatile gitmesi gibi sebepler parlatılmaktadır sebep olarak.

ey ulusal basın, en büyük sebep antray'dır, ardından antkart gelmektedir daha sonra büyükşehir belediyesi'nin partililere rant aktarımı yapmasıdır, daha sonra başkan menderes türel'in hiçbir yatırımı konusunda halkın nabzını ve ihtiyaçlarını gözetmeksizin plansızca "ben yaptım oldu" zihniyetiyle ankara'dan gelen emirlerle iş yapması, daha sonra ekonomik kriz, daha sonra borçsuz devralınan belediye'nin 800 milyonluk aşırı borcu, daha sonra mehmet ali şahin'in tehdidi gelmektedir, daha sonra ideolojik yaklaşım, son darbe ise bir belediye işçisinin üzerindeki hesapta milyonlarca lira bulunması ve bu hesaptan birçok belediye ile organik bağı olan özel ve tüzel kişilere ödemeler gerçekleştirildiğinin yani bir nevi örtülü ödenek gibi kullanıldığının ortaya çıkması vardır.

yani en ağırından en hafifine mevzu budur. yani akp yine kendi yaptığı şaibeli ve plansız işler sebebiyle halkın zarar görmesinden ötürü kaybetmiştir, suçu halkın üzerine "hizmete önem verilmiyor" diye atmasınlar. basın da adam gibi değerlendirme yapsın ne alaka orman yangınında tatile gitmesi? antalya halkı unutmamışmış o olayı. en son sırada bile değil sunulan o argüman. *
boyalıdır boyalı. en yeni örneği habertürkün sloganına bile girmiştir:"tamamı renkli". eliyle kıçını bu kadar açanını görmedim.