bugün

usta 4 sene sonra hesaba girdim eskileri yad ettim, 21 yaşındaki kendimi gördüm de.. ne olmuş lan bu sözlüğe ölmüş ağlayanı yok, kimse kalmamış herkes gitmiş yazan okuyan 100 kişi falan kaldı galiba..
ooho… Nerde o eski entryler. ..
sözlüğe yazılarak dile getirilmesi komik ve ironik olan iddia. madem öldüyse neden bu iddiayı yorumlayabiliyoruz mesela ?
bir de şu sözlük bitti, öldü şikayetleri cidden sıktı artık. tamam biz de biliyoruz çoğu şeyin geride kaldığını da bunu dile getirip durarak elinize ne geçiyor ki ? daha fazla mı moral bozmak istiyorsunuz ?
gereksiz bir iddia işte. sanki biz bilmiyoruz bitişleri.

not: belli bir yazarı kastetmedim, sözlük şöyle bitti, böyle öldü diye yazıp duran her yazara sinir oluyorum sadece.
ölen bir sözlük varsa o ekşidir. bunu 1 saat tartışabilirim. karşı argümanı olan varsa gelsin karşıma.
icardi1905 yüzünden. Adam silik yiyip yiyip geri geliyor insanları sözlükten soğutuyor.
kanka bende 3-4 senedir uğramıyom.2015 ocağından beri yazardım bak.2 gündür burdayım.harbi ölmüş ya.redditten devam edecem sanırım.
yazık be.
yaşıyormuydu ki öldü.

ben burda yazar değil iken bile ulu sözlüğe bakmazdım. kimsenin ağzında ulu sözlük yoktu.

fakat arkadaş ortamında '' ekşide şöyle birşey gördüm,okudum'' laflarını duyardım.
pamuk işi bende . adanalıyıq ya !..
Hatırlatıp durmanın nasıl bir mantığı ve anlamı olduğu merak edilen gelişme.
Birincisi biz de bir şeylerin kötüye gittiğinin farkındayız ama hatırlatıp durmuyoruz.
ikincisi madem öldüğünü düşünüyorsunuz neden hala buradasınız ?
Ben de 2006’ dan beri yazıyorum ama ikide bir sözlük bitti demiyorum. Bu durumu hatırlatmanın kimseye faydası olmadığı gibi cidden sıkıcı ve sinir bozucu olmaya başladı.