bugün

çekirdek aile müridlerinin göremeyeceği yerlerde saklanacak olan sözlük. salondayım; ulan milletin gözü önündeydim yeniledim seks zart zurt geldi elim ayağımı birbirine girmiş şekilde soldan bir başlığa tıkladım yine aynı bir tane tane tıkladım yine aynı. bir daha salonda girersem neyim.
platini'ye küfür bile olmayan bi kelimeyi söyletmeyen sözlük. Platini beni takip ediyormuş söylediklerime çok kızıyormuş zağar...
o kadar online nerede dediğim yazarlara sahip sözlük.
gün itibarı ile bünyesine dahil olduğum sözlük.
bu sözlüğün kadınları pek bir ateşli oluyor nedense. her türlü çılgınlığa varlar ve bu beni feci şekilde mutlu ediyor. hasretle ve özlemle öpüyorum bal dudaklarından hepsinin, tek tek, yek yek...
piyasa değeri 3 milyon trink paradır.
bu sözlüğün erkekleri nefes alan her kadını ateşli olarak addediyor nedense. her türlü salaklıkta ön saftalar. bu beni çok mutlu ediyor. hasretle ve özlemle kıçımla gülüyorum hepsine. tek tek ağardı bak saçlarım tek tek...
yazacak düzgün bir şey bulamadığım sözlük.
sıkıntının benden kaynaklandığını da düşünmüyorum üstelik. şöyle bir sol tarafa göz atıp, dönen başlıklara bakın. nereye ne yazacan lan? yazsan bile okunmuyor zaten.
beklentilerin altında kalan sözlüktür ayrıca.
boşluktan yankı yapan sözlük, sesim tekrar bana geliyor lan.
barındırdığı faşist güruh güzelim cumartesi gecesini kürtlere adamış durumda.
başka bir sözlük ile aldatmayacağım tek sözlük. daha keyifli ve ilginç bulduğum yer. ama tek başıma da sıkıldığım yer.
trollünü falan geçtim, başlık açmayı bilmeyen kekoların olduğu platform.
forum entryleri ve garbage entryler yüzünden kalitesi oldukça düşen forumumsu sözlük.
iyi sözlük, hoş sözlük.

ekşi sözlük hesabını kapatıp uludağ sözlük'te çaylaklık cezasının bitmesini bekleyen biri olarak yazıyorum. gidip de "ekşi'de yazamadığından ulu'da yazıyor" denmesin diye. zira böyle düşünebilen insanlar var olabiliyor.

esas konumuza dönersek:

abicim neden hiç skype zirvesi yapılmıyor? hayır ben mi göremiyorum başlıkları? bütün sözlüğün katılacağı bir skype zirvesi neden yapılamasın ki?

zirvecilere duyurulur.
hayatımda gördüğüm en faşist sözlük.
Yeni tasarımı hoşuma gitmiş yer.
bulmak istediği gibi bırakanların bile bok içinde bulduğu sözlüktür. yaw bi sözlük her seferinde geriye mi gider? bari yerinde saysın. hep daha kötü hep daha kötü.
aşırı dindar ve faşist insanların bulunduğu sözlük lütfen kabul edelim.
Bir sözlük yapılanması
--spoiler--
Sabah iş olmasa, sabaha kadar binlerce entry okunulacak olan sözlükmüş. Gündüz troll'ü, taraftarı ağzımıza sıçıyor. Gece yüklü olan melankoli ise ne dokunuyor ne rahatsız ediyor
--spoiler--
okur oranı, yazar oranı kadar yüksek olmayan sözlüktür. tam anlamıyla unvanının hakkını veren yazarlara sahiptir.
bir iki tane iyi yazarı var onları da birer birer kaybediyor. iyi yazan tip bu çöplükte ne arasın amına koyim haklılar. ben öyle yazsam ben de durmam.
en iyi yazarının ben olduğum sözlük.
e hakkaten boku yemiş la bura.
bakire kalmak için anal yapan kız
acemilik atmak için çıkılan şişko kız
evlenilecek erkeğe bakire olmadığını söyleme şekli
travesti ile sevişen adam
askere giden sevgilisini aldatan kız

(bkz: uludağ sözlüğü ergenlerin basması)
an itibariyle seviyesizlik tavan yapmaktadır. uyuyormusunuz ey sevgili moderatörler.

(bkz: schalke 04 ün galatasaray a döşeyeceği boru)
(bkz: 2 yaşındaki kızını bakkala göndermeyen yobaz baba)
(bkz: 18 yaşına girer girmez ehliyet alan kızın bekareti)

birde maç günleri kimse entry girmesin yahu açılan başlıklar, yazılan giriler nedir öyle.
Bugün tanıtmaya ve anlatmaya çalıştığım, gitgide adını duyurduğunu fark ettiğim, ama herkesin yığılmasını havasının bozulmasını istemediğim yer,topluluk,sözlük.