bugün

kimseyi ilgilendirmeyen durumdur.sana mı kaldı 18 yaşındaki ehliyet alan kızın bekareti? senin kardeşin ehliyet almıyor mu amınakoduğum! konunun bekaretle ne alakası var. değil sözlük senin lise sıralarına bile yazı yazman yasaklanmalı amk.
(bkz: namusu bacak arasında aramak)
18 yaşından önce yazar olanın asosyalliği ve zekasızlığı sorusunu akıllara getiren kelime topluluğu.
(bkz: uludağ sözlük ün azgın yazarları/#18730235)
bizi ilgilendirmez. sizi de ilgilendirmez. sizene amk milletin bekaretinden.
direksiyon sınavına giden gencin bakirliği ile aynı durumdur.
(bkz: bu ne len)
sadece bir tanımda 4 kere penis diyerek gizli bir hasreti, gizli bir öfkeyi ve gizli bir ibneliği bağıra bağıra dışa vurmuş başlık. Aga doğruyu söyle. Kıskanıyosun değil mi o kızları. Seni kimse siklemiyo diye değil mi bütün bunlar...

Not: siklemek kelimesi burada deyim olarak kullanılmamıştır.
arslanlar gibi kızdır. helal olsun der alnından öperim o kızı.
tribe girmiştir.
üstüne onlarca penis atılmış kişi beyanı.
zoraki tanım: saçmalığın ön planda olduğu önerme.

saçmalığın bu kadarı. moderatörler bu tip yazarlara hala nasıl silik atmıyor anlamıyorum. milletin bekareti bunlarımı ilgilendirir. mk kız ehliyet almış bekaretini sorguluyo. sen 18ine girer girmez ehliyeti alıp ne yaptın? hemen araba kullandım. hadi kahraman erkek araba kullandığını söyle. sonra siktir git buradan. bide allahın selamını vermiş. gerçekten daha liseyi bitirmemiş, düşünce sistemi pipisinde olan insanları böyle hunharca yazar yapmak, hadi yazar yaptın bu adamların açtığı başlıklar belli lan sil şu yazarları. çok mu hoşuna gidiyo azmış yazıları görüp eğlenmek. bana özgür bir ortam burası demesin kimse. çok özgür mk belli. insanların bekaretine kafa yormak gerçekten özgürlere yakışır bir tavır.

şimdi sakince oturuduğunuz yerden kalkın ve siktirip gidin.

edit: (bkz: entry nick uyumu)
Milleti sozlukten sogutmaktan baska bir nane yemiyorsunuz. Bir gun burda tek basiniza kalacaksiniz o olacak.

Sorgulanmasi gerekmeyen bekarettir.
bazı aklıevvellere dert olmuş kızın bekaretidir.
Kızın Kendisinden başka kimseyi ilgilendirmeyen şeydir.

Hayırdır ehliyet sınavında bekaret şartı mı var artık ?
tecavüz canavarının göz diktiği bekarettir.
biri elma biri yastık kılıfı öyle alakasız.
ne kadar saçma olursa olsun, ciddiye almadan kahkaha atıyorum böyle troll özdeyişlerine. çok yaşa çocuk.
sözlükteki bir azınlık mıdır, çoğunluk mudur belli olmayan kesimin bekarete kafayı taktığının ispatlarından biri daha.
böyle saçma bekaret anlayışı olmaz.
ne kadar tartışılırsa tartışılsın, içinden çıkılamayacak bir durumdur.
vitesle bir yakınlığı yoksa sıkıntı doğurmaz.
18 yaşında olup akli ehliyeti olmayan yazar söylemidir. sözledikleri suç kabul edilmez. sanki şu hayatta tek amacı beyinsizliğini herkese göstermek isteyen yazar...
18 yaşında ehliyet alıp bir an önce ehliyet fashını bir köşeye atması beklenen kızdır, akıllı kızdır, lise üniversite hazırlık derken, bir an önce ehliyet meselesini köşeye bırakmak isteyen kızdır.
18 yaşına gelip ehliyet alamayan kişinin haykırışıdır. Ah canım sen kaldın, kızlar geçti diye mi bu sinir. Kıyamam ben sana. Çalış sen de al ehliyetini, git istediğin yere. Ah belki yaşın yetmiyodur, o da olabilir. Üzülme, bekle tamam mı. Çok yumuşak oldu bu azıcık da senin dilinden konuşayım. Yok yok boşvereyim en iyisi sinirlenmeyeyim. Hadi canım siktir git bokunu ye. Boklu!
aldığı ehliyet kadardır.
güncel Önemli Başlıklar