bugün

kendisini evliliğe kadar saklayamayan ve bekaretini kaybeden kızın evleneceği erkeğe yapacağı itirafı irdeleyen entrydir.
-bakire değilim.
-senden önce sikiştim. çok neşeliyim mutluyum huzurluyum gururluyum. gel sende sik.
- beni kurcalayıp bozdular.
zamanında sevişin onla, yoksa saklamış gibi olursunuz. sevişir de evlenirse olur, sevişip evlenmeyebilir de.
böyle bir şey yok ama olabilir de.
- kuyruğumu kestiler.
söylemeyen adidir.
bunu her nasıl söylerse söylesin. seviyorsa sorun yok ama mantık devreye girerse kız eğlenilecek kız olmuştur artık.
namus apış arasında mı canım?Hangi yüzyılda yaşıyoruz canım tabi ki denemem oldu.
plan genel olarak şöyledir, kıvrana kıvrana ben seni hak etmiyorumla lafa girilir, birisine çok güvendim şeklinde devam ettikten sonra ağlayarak bekaretini izbe bir evde bıraktığını söyler ve masum bakışlarla af edilmeyi bekler.
susmak, hiç bu konuyu açmamak en iyi anlatım şekli olacaktır.
'' hayatım geçen melis'lere gittik, oturduk çay içtik. Melis namaza başlamış beni de başlattı biliyor musun? Ve şu an çok huzurluyum, mutluyum, moralim bozuk değil, bakire değilim, gel sen de başla namaza aşkım. ''
gereksiz yalanlar atarak karşındakini kandırmaya çalışma şeklidir. ne yaşadıysan anlat söyle, grup seks yaptık üniversitede, birini sevdim onunla oldu vs. anlat gerçeği işte.

-canım ben yemek hazırlıyordum anneme yardım ediyordum, bizim evde de sandalyeler ters durur. ben bi düştüm sandalyenin üzerine.. işte öyle yoksa senin düşündüğün gibi bi durum değil yani.
-tamam canım ben inanıyorum sana.

(bkz: aklını yitiren adam)
Hiç yapmadım ben doğuştan benimkisi.
beni hunharca sikip patlattılar aşkım modern insanlarız ne önemi var?
bir arkadaşımın kız arkadaşının söylediğine göre ,

''vibratör kullanıyorum'' dur.
en kolay gerdekte söylenebilecek sözdür.
erkek de bakir değilse rahatça söylemesi gereken kızdır. ne çekiniyorsun kardeşim?
bir kaza sonucu olduğunu söylemek.

http://www.ersevil.8m.com/cgi-bin/i/lombak51.jpg
kızın söylemesine gerek kalmadan erkek sorup sıkıştırıp öğrenir zaten.
-aşkım bu dizinin fon müziği çok güzel dimi?
+evet aşkım.
-hazır fon müziği demişken ben senden önce fan fini fin fon yaptım.
(bkz: sakızgibiçiğneyipçikletgibipatlattılaraşkımbeni)
çok önemli bişey söylicem aşkım ama benden ayrılmayacagına söz verirmisin ?
işi garanti altına aldıktan sonra
ben bakire değilim 4 yıl boyunca başka birinin altına yattım ama sorun değil dimi seviyoruz birbirimizi ?
Bugun astral avm'de bi canta begendim, cok sekerdi boyle visne curugu hem gundelik kullan, hem abiye, ben bakire degilim, benim bordo elbisemede cok yakisacak ama biraz pahali, kart limitimde yok, neyse ki babiskom alica..
- şeyy, aşkım bir gun bankta oturuyorum aniden kazık girdi bana.. anlarsın ya..