bugün

Entrylere cevap vermek için yazmak ya da propaganda amaçlı entryler girmek,sözlüğü kişiselleştirmek gibi bilimum entry çöplüklerinin oluşturduğu karmaşa.
Bilgi kaynağı mı forum mu?işte bu konuda kendimizi sorgulamamız gerekir.
uludağ sözlük için geçerli olmayan durum. kendi çapında tematik, bilgi kaynağı, birazda forum havası olabilir.*

pişman olma editi: sözlük ün forumla alakası kalmamıştır.
ayar vermek için kasmak sonucu ortaya cıkan hadise..
(bkz: okan bayulgenle ayar makinası)
yaklaşık yüzde sekseni tamamlanmış değişim.
sozluk formati madde e ve f.

e) Diğer sözlük yazarları ile polemik amaçlı girilmiş entryler silinir. Ayrıca siyaset ve futbol içerikli entrylerdeki polemik için yazıldığı belli olan entryler silinir. Buna devam eden yazar da silinir.

f) Entry başlıkla ilgi değil de, üstteki entrylere cevap şeklinde ise silinir. Entry başlığı tanımlamalıdır. Önceki entrylere cevap için yazılmış entry silinir.
moderatorlerin birlik olup formata aykırı olan tüm entryleri silmesi sonucunda geri dönüşümün yaşanması kaçınılmaz olan, sözlüğün şu sıralar gittikçe güçlü* bir şekilde yaşadığı dönüşüm.
askerden döndüğümde karşılaştığım durumdur.
(bkz: r3p leri görelim beyler)
(bkz: emeğe saygı)
zaman alan bir durumdur, bir gecede olmaz.
sözlükte bu gece meydana gelen sağ sol tartışmalarıyla yeniden gündeme gelen konudur.
(bkz: günaydin)
çaylak entrylerine bakınca insanı hiç şaşırtmayan gerçek. gerçekten günaydın.
daha çok nick altlarında sohbet eden gudik yazarlar, maç başlıklarında yapılan sidik yarıştırmalarında ve zirve başlıklarında görülen sorundur.
bu aralar sıklıkla görülen, can sıkan durum.

kah bakmışız bir gün evrimcilerle yaradılışçıların, kah ertesi gün popçularla rockçıların kapışmalarını, başlık üstüne başlık açmalarını, birbirlerinin nikleri üzerine yorum yapmalarını görmüşüz.

ben burdan hepsine birer zeytin dalı uzatıyorum. alın. *
kızla, dinle, evrimle uğraşmayan, uğraşsa bile görüşünü söyleyip çekilen, kısacası kaliteli yazarları kaçıran duruma dönmüştür an itibariyle. * *
(bkz: altıncı neslin kendine söylenenleri haketmesi)
(bkz: birini sallandırıcaksın bak bakalım bir daha yapıyorlar mı)
tam da şu anda ''dindar genç''in sebep olduğu hadisedir.

(bkz: aptallığı yüzüne vurulunca sinirlenen dindar genç)

(bkz: evlenmeden cinsel ilişkiye girmeyen dindar genç)

(bkz: otuzbir çekmeyen dindar genç)

(bkz: dindar olup da fake ateist başlıklar açan genç)
istanbul a yapılacak olan 3 köprüye isim önerileri adlı başlıkla, artık iyice pekişen durumdur.
ayşe'yi tatile gönderin...
en kötüsü de bundan yakınanların dedirten'li entry girmesidir. komiksiniz lan.
bide bu var;
(bkz: uludağ sözlüğün abazaların sözlüğü haline gelmesi)
bir takım yazarların sözlük formatından bi haber olduklarını gösteren durum.

(bkz: içler acısı)
2006'da başlayıp hala tamamlanması beklenen hadisedir. sözlük foruma dönüşmez. sözlük formatına aykırı entry giren yazarlar bulunur her zaman. bazen eskiye oranla sayılarının arttığı da gözlenir. lakin, kendileri sözlükte baskın oranı yakalayamadıkları müddetçe gerçekleşmesi mümkün değildir. bunu ben demiyorum. bu işi okulunda okuyan bir arkadaşım diyor.**
bos bakinizlar vererek ayar verdiğini* düşünenlerin yapmaya yeltelendiği, moderasyonun bazı bazı üşengeçliğinden kaynaklanan durum.
(bkz: sözlüğü foruma çevirme yöntemleri)
moderasyonun neden müdahele etmediğini , beni ve ben gibi çok insanı aşırı derecede rahatsız ettiğini düşündüğüm durumdur .