hakkında hiçbir bilgimin olmadığı sıradır,

şu an yazıyorum ama çaylakmıyım değilmiyim bilmiyorum.
uzun kuyruklar oluşuyor her zaman!
yazar olmak için 3 yıl bekleyen insAnlar var bu sözlükte!
Çok ayıplı şeyler dönen siradir.
En son 4 kişiyle 4 yıl beklemiştik.
Bim kasasında daha çok sıra oluyor. Ayrıca bim'de daha ayıp şeyler oluyor.
Dünyanın en kısa fıkrası. Hahahasiktir evet.
-bekleyenler arasında birinci sıradasınız. Tahmini bekleme süreniz 15 dakika.
sanırım içinde bulunduğum ve nereden takip edebileceğimi bilmediğim sıradır.
sözlüğün herkesi kucakladığını görmek yani çaylaklıktan çıkmak için yıllarca bekletmemesi ve hakaret ya da uygunsuz davranışlarda bulunanları yeniden çaylak yapması ile gönlümü kazandın sevgili sözlük. çok sevdim seni. birlikte mutlu günler geçirelim.
30 binlerdeyim. ne zaman yazar olabilirim acaba?
onay sirası yok ki üyelik sureniz 6 günu geçsin uludagsozluk02 sözlüge girdiği an daha önce den üye olmuşmusunuz silinip geldiyseniz neden silinmişsiniz hiiç aldırmadan entryleri okumadan 6 günden fazla olan her üyeyi onaylar.
15783. kaç ay beklerim acaba?
sıra yok ki 6 günlük her üye anında onayı alıyor.
bütün sırrı bozdun reyiz.
ekşici ibnelere uygulanması gereken sıra.
Geçtiğimiz ramazanda girdiğim pide kuyruğu daha kalabalıktı. 10-15 kişi vardı.
Yeni üye olan kullanıclar çaylak olarak üyeliğini sürdürüp daha güvenli spama karşı izlenen yoldur.
Beş yıl önce de üye olmuştum ama bir nedenden dolayı silmek durumunda kalmıştım hesabımı. O zaman on yedi saat kadar bir bekleme süresi olmuştu ama sanırım bu süreyi uzatmışlar. (altı gün yazanları görünce bi' nefesim kesildi) Bekleriz ama ne kadar sürecek keşke bilebilsem...
8569.
ne kadar beklerim acaba.
Zall bu kadar yazarın buraya akın ettiğini duysa hepsini bir gecede yazar yapardı. Bu dükkan nasıl dönüyor sanıyorsun Mahmut hoca?
ne zaman yazar olabileceğim yeter artık...
çaylak olduğum 1 günlük cezalarda bile feyk hesap açıp 30 dakikaya yazar oluyorum. öyle de basit.
3 senelik bekleyişin ardından sonunda başıma gelendir.
Buranın moderatörleri fazla tembel
O kadar yazı yazdım
ilgilenen yok.
aylardır bekleyen arkadaşlar var...