bugün

(bkz: 5 numara)
(bkz: makina)
(bkz: evde saç kesmek)
(bkz: sweeney todd)
(bkz: misceren) mümkünse serkan ceren'e kestirin...
mulayim berber.. çok anlayışlı, traştan sonra sırada bekleyenler, usta, çırak hep beraber "gel beri yar gel beri amına kodumun berberi" ni söylüyor, eğlenceli bir ortam yani. fiyatı da fazla sayılmaz. tavsiye ederim.
ankara keçiören baki berber.
afyon'dan Bu&Di beber.
şehir: konya, berber: mega kuaförü, yer: zafer otobüs durağı yanı..
(bkz: trio)
ankara'da Ali gür kuaför, mos, ya da toni and guy.
izmir neşet&ali erkek kuaforu mükkemel kesiyorlar
Ankara'nın meşhur saç kesim merkezlerinden biri olan; kardeşler berber salonu.
(bkz: uludağ sözlük yazarlarının önerdiği kerhaneler)*
saçta iş olmayınca berber ne yapsın arkadaş?! *
Altıparmaktaki marizadan aşağıya inince Bursalı Tahir caddesi üzerinde köşede bir berber var. Adını bilmiyorum. Hizmeti çok iyidir ve fiyatı da upucuzdur. Saç:3 tl yıkama:2 tl sakal:2 tl Masaj minderlerini traş esnasında açarak rahatlamanızı sağlarlar. Traştan sonra boyun masajı uygularlar. Giderkende ufaklığın biri üzerinizi fırçalar. Denemesi ucuz.
bilkent "dios kuafor" dogan'i tanimayanlar bu sac tanrisi genc adami taniyin, sacinizi yeniden yaratir "dios kuafor" bilkentte. bayanlar icin "dios kuafor".... ding dongg reklamlari dinlediniz.

(bkz: dios kuaför)
berber anket de bunların arasındadır anket doldurmak ve traş olmayı aynı zamana sıgdırmak için birebir .
paran varsa:
enis aslan hair designer

bursa-kükürtlü

paran yoksa:
altınmakas murat (sabri sarıoğlu nun berberi)

istanbul-karagümrük
edward scissorhands
Cebrail abiyi başka bir kuaförde tanımıştım. Şimdi kendi kuaförünü açtı artık oraya gidiyorum bende kendime özel havlu, tarak ve şampuanım da bulunuyor. Gittiğimde hem cilt bakımı yapılıyor hemde saç kesimi yapılıyor. Ankara da olan herkese tavsiye ederim sağlık iş sendikasının yanındaki sokağında bulunuyor salonu.
Babamın bir arkadaşı var muhabbetide iyi traşıda güzel yapıyor.
(bkz: berber ismail)
(bkz: kaygısızlar)*