bugün

ey düşmanım sen benim ifadem ve hızımsın
gündüz geceye muhtaç,banada sen lazımsın.
akp sayesinde dinden soğudu millet siz anca tekrardan ısındırırsınız.
Amaçlarına ulaşmak için fazla zahmete girmelerine gerek yok. Zira ülkedeki dinci geçinen tayfanın yaptıklarını hatırlatmaları yeterlidir.
Tanım : bir oluşum.
vaat olarak 1 değil, 2 değil, 3 hiç değil tam 4 adet sevgili + yemek ve yol parasını da biz karşılıyoruz..

yaz beni de reis.
kesinlikle katılmayı planladığım timdir.

beni reklam kısmına alabilirsiniz. zaten beni gören, yaratıcı böyle bir şey yaratmış olamaz bu kesin hipopotam'dan evrilmiştir deyip ateist olabilir.
siz soğutuyorsunuz ben ısıtıyorum siz soğuttukça ben ateşi veriyorum! istediğiniz kadar bizans oyunu çevirin ben varken bu sözlükte hiçbir kardeşim ne dinden soğur ne de dinden döner.

(bkz: ateistlerin kapısı nasıl çalar sorunsalı)

tanım: kapısı din-den-dön şeklinde çalanların hüs-ü kuruntusudur.
misyonuna bayıldığım timdir. katılmak isterim.
Karşı durduğum timdir.

Her türlü savaşırım.

Dindar gençler eqlesin.
Bende tam tersi, iyi ce dinimi öğrenmeme sebep olan, farkındalık veren tim dir. Lakin yeterki samimi olsunlar, demagoji yapıp mantık çizgisinden çıkmasınlar. Ne demek ıstedıklerini açıkça sorsunlar.

Doğruyu ararken ilkeli olsunlar. Örneğin laik rejiminde onbinlerce nam için işlenen cinayetleri görmeyip şeriat ta kısas varmış ne kadar acımasız gibi ergen beyanlar bildirme sinler.
Burdayız efendim, bekliyoruz o timi. Biz cevaplayamazsak ustadlarımızdan cevap alır cevaplarız.
Gereksiz timdir. Onun yerine ırkçı yazarlar birliğine bekleriz.
akp varken ne gerek var timidir.
yoktur. Dindar olmayan insan vardır. Ayrıca ateizmi insanları rakıya, karı kıza götürmek olarak lanse eden gerzek mallardan değilim. Ateizm tanrıya inanmamaktır. Millete pezevenklik yapmak değildir.
(#30462612) yeri başkanlıktır.
istifa et titanik.
yazar tek başına stephen hawking kadar etkili. bunu hakediyor.
dinü devlet-mülkü millet. ya devlet başa-ya kuzgun leşe.
Gerekirse uğrunda canlı bomba olacağım tim.
din,allah diye diye memleketi soyanlardan hesap sormalı.